Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Extraoptiune Happy Number!!!
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar Dec 05, 2006 12:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Pai am inteles de la un dealer ca poti , dar daca mai e pe piata ti-o baga daca nu nu ti-o mai baga...

Da, numai ca din cate stiu eu extraoptiunea o sa fie valabila doar pana la 31 dec. Dar e posibil sa o lase in continuare Rolling Eyes
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 8:32 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aaa, asta nu stiam, ca acel dealer a zis ca nu e doar pana la 31 decembrie, ca e mai mult pe piata nu se stie cat...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DannyElla

Data înscrierii: 13/Dec/2006

MesajTrimis: Mie Dec 13, 2006 11:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am cumparat si eu o cartela Vodafone si am activat extraoptiunea Happy Number. As vrea sa stiu si eu unde sun ca sa aflu cate minute am consumat din cele 200 pe care mi le ofera Vodafone.
Tin sa precizez ca Happy Number-ul este un numar de abonament. Merci
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Joi Dec 14, 2006 7:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

*147#, tasta apelati, dupa apesi butonul edit, o sa vezi la telefon depinde de telefon, la unele este edit la eltele "raspunde", si dai 3 dupa iar edit si 2 si o sa primesti cate minute ti-au ai ramas!Succes!
Sus
Papusica90

Data înscrierii: 03/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 03, 2007 5:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mi-am facut si eu de curand un abonament pe 2 ani la vodafone cu extraoptiunea Happy Number.As vrea sa stiu daca dupa primele 3 luni (in care cele 3000 de min sunt gratuite) din primul an scot extraoptiunea pot sa o activez iar in primele 3 luni din anul 2 cand este iar gratuira?? Rolling Eyes
Sus
T3O

MesajTrimis: Mar Ian 09, 2007 9:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Papusica90 a scris:
Mi-am facut si eu de curand un abonament pe 2 ani la vodafone cu extraoptiunea Happy Number.As vrea sa stiu daca dupa primele 3 luni (in care cele 3000 de min sunt gratuite) din primul an scot extraoptiunea pot sa o activez iar in primele 3 luni din anul 2 cand este iar gratuira?? Rolling Eyes

Extraoptiunea este gratuita si in al doilea an doar daca o pastrezi si dupa primele 3 luni .... deci daca o platesti incepand cu luna 4.
Asta e valabil la toate extraoptiunile promotionale.
Papusica90

Data înscrierii: 03/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 10, 2007 2:04 pm    Titlul subiectului: ms pt. raspuns Răspunde cu citat (quote)

ok..ms
Sus
dyablo

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mar Ian 16, 2007 1:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

S-a terminat cu extraoptiunea???Vreo oferta noua???ce se aude???
Sus
dyablo

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 1:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am inteles ca nici nu va mai fi ca vodafone are oferte la cartele doar de craciun si mai misca ceva un pic si de pasti...
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 3:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pacat .. Sad ar trebui sa aiba oferta de fiecare data cand e sarbatoare Very HappyVery HappyVery Happy Cool
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 10:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

wow...doar 2 $...va fi a mea Very Happy
T3O

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 9:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

smartul a scris:
dyablo a scris:
am inteles ca nici nu va mai fi ca vodafone are oferte la cartele doar de craciun si mai misca ceva un pic si de pasti...

oferta pentru cacrtela

Cartela cea cu vino-ncoa'

Cumpără și activează Cartela Vodafone în perioada 22 ianuarie - 11 martie 2007 și poți alege extraopțiunea promoțională 5 cenți!

Apelează gratuit *147#, intră în meniul de configurare, alege "Extraopțiunea promoțională 5 cenți" și ai în rețea:
* 50 de minute
* 50 de SMS-uri
* 50 de MMS-uri
pentru cinci cenți fiecare, la orice oră, timp de 6 luni, cu doar 2 USD lunar.

Ai uitat sa precizezi ca minutele , sms-urile si mms-urile costa fiecare 5 centi Rolling Eyes
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 1:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

T3O a scris:
smartul a scris:
dyablo a scris:

oferta pentru cacrtela

Cartela cea cu vino-ncoa'

Cumpără și activează Cartela Vodafone în perioada 22 ianuarie - 11 martie 2007 și poți alege extraopțiunea promoțională 5 cenți!

Apelează gratuit *147#, intră în meniul de configurare, alege "Extraopțiunea promoțională 5 cenți" și ai în rețea:
* 50 de minute
* 50 de SMS-uri
* 50 de MMS-uri
pentru cinci cenți fiecare, la orice oră, timp de 6 luni, cu doar 2 USD lunar.

Ai uitat sa precizezi ca minutele , sms-urile si mms-urile costa fiecare 5 centi Rolling Eyes

uita-te mai atent si o sa vezi ca a precizat. Citeste inca o data. Razz
T3O

MesajTrimis: Joi Feb 01, 2007 9:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Probabil eram prea somnoros cand am citit Embarassed
arcadia

Data înscrierii: 01/Mar/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 01, 2007 12:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cedeaza cineva din Bucuresti un abonament Vodafone Standard cu optiunea Happy Number?
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template