Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Samsung la 3GSM

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Andutzza86

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 1:21 pm    Titlul subiectului: Samsung la 3GSM Răspunde cu citat (quote)

Fratilor, ati vazut ce nebuni sunt astia d la Samsung? La congresu de anu asta de mobile 3GSM au lansat cam 14 modele noi Shocked Surprised Shocked !!! WOW. Unele chiar beton rau de tot.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sugar-babe

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 2:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dap, m vazut si eu, am citit undeva o stire si ma pierdusem de tot in modele, deabia am putut sa le numar Smile). Dar cred ca cel mai beton e ala .. nush acum modelu, dar ala caruia i se invarte display-ul si e si cu TV in el !! prea beton, ce misto sa ai tv la tel.
Sus
PGiRL

Data înscrierii: 10/Apr/2006

MesajTrimis: Mie Apr 12, 2006 1:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sal girlz, acum am citit si eu stirea aia ... si am ramas Shocked , aia sunt nebuni, pe bune Smile)
Sus
Dell

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Tg.Mures

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 2:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acuma sa fim serios e una dintre companiile de varf....tre sa se respecte si ei ....si chiar super marfa mobilele
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 2:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa trebuie...dupa Nokia...Samsung urmeaza ! Razz
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 3:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
asa trebuie...dupa Nokia...Samsung urmeaza ! Razz

MAI BAIATULE DE CA UMBLII LA MORMINTE?
NU VEZI CA ULTIMUL MESAJ A FOST DIN 2005! ???????????

DACA ITI PLACE SA SCRI DESCHIDE WORDUL SI SCRIE PANA MAINE.
DE ASTA AM ZIS. NU MAI FA POSTURI AIURE. IN REST NUMA BINE Laughing
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 3:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si ce daca e din 2005 ? Ia mai taci din gura. Postez unde doresc eu, cat timp postez despre telefoane mobile !
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template