Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Nokia 8800 Sirocco Diamond Edition
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Mar Noi 28, 2006 12:57 pm    Titlul subiectului: Nokia 8800 Sirocco Diamond Edition Răspunde cu citat (quote)

Ce parere aveti de noul telefon de lux inbunatatit cu aur si cu ceva dotari Smile ?

Pentru cei care doresc un telefon dotat cu ultimele functii, cum ar fi: camera video de 2.0 megapixeli, memorie interna de 100 MB, MP3 player, Bluetooth si un design inedit, cei de la Nokia au lansat o editie speciala a celebrului model 8800, numit Diamond, ce-i drept la un pret destul de mare. Proiectat si fabricat de Sayn Design, din Germania, Nokia 8800 Sirocco Diamond Edition costa 3450USD si poate fi achizitionat de pe eBay. Au fost fabricate doar 1000 de modele personalizate, atat in ceea ce priveste softul telefonului, cat si la carcasa. Acestea sunt acoperite complet in aur de 24 de carate, gravate cu numele si sigla marcii producatoare. Pe spatele acestuia sunt incrustate 8 diamante veritabile si numarul telefonului: 001 din 1000.
Putem spune ca Nokia 8800 Sirocco Diamond Edition este unul dintre cele mai "stralucitoare" telefoane din lume.

Specificatii:
• Carcasa confectionata din oter de inalta calitate, placat cu aur de 24 carate, 999er Feingold, high gloss;
• Camera 2 Megapixeli;
• Memorie interna de 100 MB;
• Greutate: 139 g;
• Dimensiuni: 107 x 45 x 16.5 mm
• Display: 256k culori, TFT (208 x 208 pixeli);
• Bluetooth, Java, MP3 player;
• EDGE, GPRS;
• GSM Triband 900/1800/1900 MHz.

sursa : http://infogsm.ro/news-139-nokia_8800_sirocco_diamond_edition-.html
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mie Noi 29, 2006 8:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am vazut stirea aici pe www.infogsm.ro si mi se pare simpatic, dar nu imi place deloc pretul!!!!! Ca design e dragutz!
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Mie Noi 29, 2006 1:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Am vazut stirea aici pe www.infogsm.ro si mi se pare simpatic, dar nu imi place deloc pretul!!!!! Ca design e dragutz!

daca citeai intreg mesajul vedeai clar ca am pus tot linkul.
la un asemenea telefon de clasa...imbinat si proportionat cu dotari si lux
nu poti sa-l vinzi mai ieftin...fa o comparatie cu vertu si o sa iti dai seama Wink
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Noi 29, 2006 4:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La telefonul asta cel putin 2000$ e taxa de fitze Twisted Evil
DanNokia

MesajTrimis: Mie Noi 29, 2006 6:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

T3O a scris:

si goldul il treci ca fitze Razz Wink
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Noi 29, 2006 7:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DanNokia a scris:
T3O a scris:

si goldul il treci ca fitze Razz Wink

Nuu..... un telefon de aur nu se trece la fitze.... adevarul e ca sunt oameni care folosesc mult carcasa de 24K Shocked ... e o adevarata necesitate Laughing
DanNokia

MesajTrimis: Mie Noi 29, 2006 11:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pentru cei cu bani...........sunt telefoane de vre-o cati-va ani cu diamante....... aurul este ceva micutz..daca ar fii sa le comparam, dar aici se diferentiaza nokia pt ca telu este original ..nu ''tunat'' Wink
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Joi Noi 30, 2006 11:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt de parere ca T3O are nmare dreptate, sunt taxe de fitze, dar sunt multi care nu stiu si cred ca merita, dac iti place asa mult si crezi ca nu poate fi vandut cu putin, de ce nu iti cumperi unul????
Sus
crazy4u

MesajTrimis: Joi Noi 30, 2006 11:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E clar ca telefonul ala nu isi merita pretul!!!!
DanNokia

MesajTrimis: Joi Noi 30, 2006 3:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Sunt de parere ca T3O are nmare dreptate, sunt taxe de fitze, dar sunt multi care nu stiu si cred ca merita, dac iti place asa mult si crezi ca nu poate fi vandut cu putin, de ce nu iti cumperi unul????

Oceanboy baiete... incearca sa iesi din copilarii.. degeaba crezi despre un telefon ca poate fii vandut mai ieftin..Nokia decide nu tu...faci la fel cu miile de minute pentru ofertele de abonamente.. gandeste inainte de a scrie ceva Wink
Sus
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 11:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DanNokia poate tu ai dreptate ca Nokia decide, dar intr-o oarecare masura decidem si noi, pentru ca daca nu am cumpara ar ieftini pretul pentru a le vinde, unii care nu stiu despre ce e vorba si care cheltuie banii parintilor ar cumpara acel telefon, sau daca nu ai ce face cu banii, altfel nu vad aceasta necesitate a aurului la un telefon, poate in final ne spui si noua de ce crezi tu ca merita acest telefon asa mult????
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Feb 25, 2007 3:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

n`as da atatia bani pe un telefon...poate sa fie cu aur, mai bine`ti iei o dacie si un telefon mai ieftin Smile))
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Lun Feb 26, 2007 12:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ala care isi permite sa ia acets telefon sigur nu si-ar dori Dacie, personal si eu as alege o dacie si n telefon mai ieftin...
ana_alcatel

Data înscrierii: 27/Feb/2007

MesajTrimis: Sâm Mar 03, 2007 8:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Numai un om ce are bani gramada ar putea face o asa alegere, sau sa primeasca aceasta bijuterie.
Oricum daca facem comparatie cu alte telefoane de lux, nu cred ca ajung la dotarile ce le are acest telefon si pretul e mai mare.
Sus
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Lun Mar 19, 2007 10:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

degeaba n general te intereseaza si cat te tine bateria , iar la 8800, nu neaparat sirroco iti trebuie 2 baterii.e frumos, dar cam fraier!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template