Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Intrebare.....siemens c75

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cvlad

Data înscrierii: 01/Dec/2006
Locație: cluj-napoca

MesajTrimis: Vin Dec 01, 2006 8:43 am    Titlul subiectului: Intrebare.....siemens c75 Răspunde cu citat (quote)

salut....am si eu o intrebare......
am un siemens C75 si vreau sa va intreb cum pot activa optiunea de internet pe telefonul meu si cat este costul pentru o luna.....mersi mult

MesajTrimis: Lun Dec 04, 2006 5:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu stie nimeni?Sad

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 11:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu exact costul, dar suna la relatii cu clientii si intreaba ei iti vor trimite un mesaj si cum sa activezi in telefonul tau internetul!
cvlad

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 4:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ms Wink

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Dec 08, 2006 11:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred c amai conteaza si cat stai pe internet!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
corneliuson

Data înscrierii: 20/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Ian 21, 2007 10:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sigur trebuie sa se poata, a avut un prieten pb asta si s-a rezolvat
Sus
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 23, 2007 9:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

unde se gasesc baterii de peste 1000 de amperi . ma intreb dc stiti niste siteuri
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template