Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Idei noi de telefoane !!!
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orice altceva legat de telefonul mobil
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
HardMetal

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Feb 23, 2006 9:55 am    Titlul subiectului: Idei noi de telefoane !!! Răspunde cu citat (quote)

M-am gandit eu intens si am gasit ceva ce tels nu au si le-ar trebui Very Happy Arrow BRICEAG fratzilor. Ar fi cea mai tare chestie, apesi pe boton Smile si sare briceagu. Mic frumos ... ce parere aveti ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Shmecheru'

MesajTrimis: Joi Feb 23, 2006 10:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing HAHAHAHA, cat de tare ! Beton ideea. pac apesi butonu' si iese cutitu' Very Happy, da e belea daca il tii in buzunar si apesi din gresala Very Happy, woop te trezesti fara .... membru Laughing !
joy_of_life

MesajTrimis: Vin Feb 24, 2006 8:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Super ideea, sa stii ca si eu ma gandisem la asa ceva, dar cred ca ar fi destul de periculoase si prob. catalogate ca si arme albe Sad, da oricum e beton ideeeeea.
Sus
white_horse

MesajTrimis: Lun Feb 27, 2006 9:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Shocked prea tare, chiar trebuie spusa cuiva ideea asta, sau inregistrata Laughing
Sus
Andutzza86

MesajTrimis: Lun Feb 27, 2006 9:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar ar fi interesant asa ceva, dar chiar nu exista ? pt. noi ftl, ar fi folositor .... sa ne aparam normal Laughing . merita atentie ideea asta.
Sus
RED-PLAGE

MesajTrimis: Mar Feb 28, 2006 11:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sincer, nu cred ca e posibil .... adica, posibil sa realizeze unu da .. dar sa fie model de serie, no fucking way !!!
Sus
Vzitator :D
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mar 17, 2006 11:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar pt. astia fumatori, un tel cu brichta ce ziceti Wink !
Sus
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Vin Ian 19, 2007 9:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa speram ca se fac inventii noi ca de cati-va ani ...doar modificari la camera foto au fost,, in rest tot cam alea.
as vrea sa-l vad telefonul cu baterie nelimitata si minute incluese in orice retea nelimitate. gratis Laughing
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 24, 2007 7:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

un telefon cu parfum dar cand iti incarci bateria sa se incarce si parfumul Smile)))
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Feb 11, 2007 7:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Un telefon cu baterie care sa nu se mai termine niciodata ? Un telefon la care sa`i poti pune card de 1024 GB ( 1 TB ) ? Oare cand vor aparea Very Happy ? Ar fi minunat Very Happy.
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Dum Mar 11, 2007 12:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stiu k sunt telefoane cu 3g pt asa ceva..da cred k pt fete ar trebui sa se face modele de teleofane cu oglinda!pe bune!multe fete am vazut k se uita i ecranu telefonului..k sa vada cum le sta paru..etc..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
n_i_t_a

Data înscrierii: 08/Mai/2007

MesajTrimis: Joi Iun 21, 2007 9:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca nu ma insel si nu as vrea sa spun prostii, sunt telefoane cu oglinda!!!Si se vede ca sunt pentru fete!
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Joi Iun 21, 2007 10:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e un model de la alcatel nu ii stiu modelu exact,dar are caracasa din fata ca o oglinda te vezi in ea Wink
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
nimbus

Data înscrierii: 06/Iul/2007

MesajTrimis: Sâm Iul 07, 2007 5:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

un telefon cu oglinda este LG Shine...si nu e doar pt fete Smile
Sus
tudorita

Data înscrierii: 06/Iul/2007
Locație: IASI

MesajTrimis: Sâm Iul 07, 2007 5:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da.asa-i Very Happy
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orice altceva legat de telefonul mobil Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template