Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Mesaje la Nokia 3220...

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii generale
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Lun Dec 04, 2006 9:44 am    Titlul subiectului: Mesaje la Nokia 3220... Răspunde cu citat (quote)

Am auzit c aexista la 3220 o carcasa originala, cu care poti scie mesaje in aer??? Chiar e adevarat sau e doar un zvon...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar Dec 05, 2006 12:32 pm    Titlul subiectului: Re: Mesaje la Nokia 3220... Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Am auzit c aexista la 3220 o carcasa originala, cu care poti scie mesaje in aer??? Chiar e adevarat sau e doar un zvon...

Mesaje in aer???? Shocked
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 8:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da in aer adica scrii un mesaj pe telefon, adica..."te pup" si apare in aer scris te pup, dar am inteles ca e o carcasa originala care costa in jur de 600 de mii...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 9:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

wow...asta da !!! Imi cumpar atunci Nokia 3220 Very Happy
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template