Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
SAMSUNG X200

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
emylia

Data înscrierii: 14/Dec/2006

MesajTrimis: Joi Dec 14, 2006 5:46 pm    Titlul subiectului: SAMSUNG X200 Răspunde cu citat (quote)

Buna tuturor!
Am si eu un samsung x 200, insa am o problema la el. nu pot sa ma conectez cu alte telefoane prin infraroshu. de ce? am incercat cu un nokia si cu un sagem. si nu vrea... merge doar cu alt samsung? am sa incerc cu un samsung... insa nu mi se pare normal. ma rog.. astept sa ma luminatzi. Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mar Dec 19, 2006 11:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Samsungul de obicei se conect5eaza cu infrarosu doar cu samsung, la majoritatea!
Sus
teo

Data înscrierii: 26/Dec/2006
Locație: constanta

MesajTrimis: Mar Dec 26, 2006 2:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[yo am incercat si cu alt samsung si tot nu a mers...asa k degeaba incerci
emylia

Data înscrierii: 14/Dec/2006

MesajTrimis: Vin Ian 05, 2007 9:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc frumos de nelamurire... am sa incerc cu un samsung... sa vedem ce spune!!!

MAI AM O MARE MARE PROBLEMA:
nu stiu unde am umblat si cum am umblat... insa, nu am stiut ca la apelarea rapida, primul numar este rezervat mesageriei vocale. si din pacate am selectat un numar din agenda telefonica... de fiecare data cand apelez acel numar... nu imi apare numele apelantului, ci "Mesagerie vocala". Am resetata telefonul, nimic... in meniu, la apelare rapida... pozitia 1 nu mai este...
Cum schimb si eu numarul respectiv de la pozitia 1? please... cine stie...
multumesc mult! Confused
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template