Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Minutele...

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mircea4

Data înscrierii: 27/Mar/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 27, 2006 7:59 am    Titlul subiectului: Minutele... Răspunde cu citat (quote)

Salutare, bai mi-am luat sio k tot omu cartele Cosmote si am activat extraoptiunea....ba sincer mie mi se pare o oferta tare..adik acuma nu trebuie sa mai imi fac probleme ca nu am minute...acuma tre sa am grija sa nu uit telu sa-l pun la incarcat...ca ma lasa bateria....vobimias minutele:D...voi ce ziceti marfa oferta nu?Smile)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Gigi
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Apr 01, 2006 8:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ba fratem, marfa vere oferta asta. DA ma cam oftica estia cu reteaua lor ca nu mere klumea. In rest asa e, sa ai beterie buna la tel. si cu cine vorbii Smile)).
Sus
Dristo
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Apr 01, 2006 12:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Super tare fratilor......vb de .... te lasa bateria Laughing Laughing ....eu zic ca au dato bine cu minutele astea....da problema mare pentru astia de la cosmote e...cand o sa scoata oferta ... cine se mai baga la ei Laughing
Sus
4x4

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 8:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Super ok oferta si nu cred ca e cineva care sa aiba ceva de obiectat...ma rog in afara de cei care nu si-au luat cartele Laughing
Sus
Silvester

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 8:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E cea mai tare oferta...si acum ca au rezolvat si cu retea...sau ma rog....cel putin nu mai suna ocupat tot timpu....e cea mai tare oferta Very Happy
Sus
Xdenon

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Slatina

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 2:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Normal ca e oferta tare......e pomana curata Laughing Laughing
Sus
Tony

Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 1:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing da, binespuns....pomana curata Smile)
Sus
Gigolo

Data înscrierii: 18/Apr/2006

MesajTrimis: Mar Apr 18, 2006 11:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Io am ajuns sa ma doara urechea de la atata vorbit la tel Laughing . Au sparta astia piata cu ofertele lor, in special astae 2000 minute. Ma asteptam si de la ceilalti operatori sa iasa la inaintare cu chestii tari ... dar nimic
1i

Locație: Severin

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 10:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da intradevar au dat-o bine cu oferta asta, care desi incepuse prost cu reteaua blocata, cand nimeni nu putea suna...a ajuns la vanzarea la negru cartelelor pe sume de genu 1mil sau 1mil jumate....cre'ca e primu provider care chiar a vandut toate cartelele din stoc Wink ...record Laughing
Sus
kisser}{

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 9:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

4 real record !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template