Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Nokia 6630

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ae_aex

Data înscrierii: 04/Apr/2006
Locație: mangalia

MesajTrimis: Mar Apr 04, 2006 9:55 pm    Titlul subiectului: Nokia 6630 Răspunde cu citat (quote)

ce parere aveti de nokia 6630 asta? bun rau ? .. merita banii oare? Question
Grinchy

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 7:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Telefonul e super tare...e smartphone, platforma simbian...card memorie....e beton...o chestie aiurea e ca desi are 3G, telu are doar o singura camera in spate deci...nush cum poti vb la el cu 3G-u....da' lasand la o parte asta io zic ca 6630-u isi merita banii...pe deasupra e si nokia si asta spune multe despre el Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 8:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy hai ca te lamuresc eu cum e cu 3G`u ... mai are un stand cu camera ... si se baga telefonu in standu ala .. si te vezi ca tot omu cu 3G`u .. Smile da mai nasol e ca se poate folosi standul doar in casa ... si din cate am inteles ... se paote folosi si fara acel stand doar filmand tu alte chestii ... fara sa te vada ala cu care vorbesti (teoretic) .. asa si ca tot vorbeam de standul ala ... eu am un nenorocit dinala de stand, da nu reusesc sa`l fac sa functioneze de nici un fel ... eu sunt din mangalia si aici nu am semnal 3G ... dar am fost in constanta .. in bucuresti .. unde este semnal ... si am incercat sa sun .. da nimik ... nush care e treaba .. asa standu ala e functionabil .. [img]
Sus
Grinchy

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi Apr 06, 2006 12:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aham, am inteles, dar mi se pare o mare prostie, sincer. Sa ai camera 3G (secundara) pe stand. nush ce au gandit ei .... ! Si ca probl la tel tau, la un serice sau dealer autorizat sa intrebi ce poate fi .... ai incercat? , ca probabil il ai in garantie.
Sus
paladin99

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 9:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea ca e un pic cam scump telu asta ... !
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 23, 2007 5:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

telul nu e scump pt ceea ce stie. Este un telefon cu multe functii, foarte destept care isi merita banii.
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 23, 2007 10:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu conteaza ca e vechi topicul, eu am postat deoarece am avut si eu nokia 6630 Razz
Florin

Data înscrierii: 04/Ian/2009

MesajTrimis: Dum Ian 18, 2009 2:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nokia 6630 este un telefon care , eu cred ca merita o nota foarte buna , un telefon foarte bun si inteligent , pot zice ca-s foarte multumit de el.
Sus
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Oct 08, 2009 9:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

acum deja e expirat...au aparut o groaza de modele peste el!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template