Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Motorola V360

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Probleme cu mobilul!?
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Merlin

Data înscrierii: 05/Apr/2006
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 8:12 am    Titlul subiectului: Motorola V360 Răspunde cu citat (quote)

E cineva care a avut probleme cu v360-u....mie mi s-a intamplat sa nu mai imi vada cardu odata....dar l-am stins, l-am aprins si gata Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
SKarkbite

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 9:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu am avut probla asta, dar cred ca se intampla doar daca il scoti si il bagi in tel cand e aprins !
Sus
4x4

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 8:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie mi s-a intamplat altceva.....weekendu am calatorit ceva cu trenu si am zis sa incarc telu cu niste mp3uri pentru drum asa....sa am ce asculta...si culmea...dupa vreo 2 ore juma - 3....mia dat eroare la un fisier....mia ca e corrupt...ma intrebat dak sa-l sterg...i-am dat No....si surprinza....mi s-a formatat cardu...nush dc si nici cum...m-am trezit cu playlistul gol.....
A mai intalnit cineva vreo chestia d'asta....?
Sus
Goro

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Iasi

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 9:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O chestie foarte ciudata si aiurea.....defapt e chiar nashpa sa te trezesti ca ti s-a sters muzik de pe card in timpu' calatoriei Crying or Very sad ..... creca e o eroare ceva a telefonului ca nu cred ca in mod normal formateaza cardu..oricare ar fi problema....
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Probleme cu mobilul!? Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template