Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
decodare....sagem my v 85

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sagem
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
paganady

Data înscrierii: 14/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Ian 14, 2007 11:55 pm    Titlul subiectului: decodare....sagem my v 85 Răspunde cu citat (quote)

va rog din suflet sa imi spunetzi si mie dak se poate decoda un telefon sagem v 85 e codat pe italia il tin degeaba salivez efectiv la el am intrabat peste tot si nu stie nimeni nimik ba nu se poate niciodata, ba nu e disponibil softu...va rog ajutatztzi-ma cu un raspuns...se poate sau nu decoda, unde sau cum nush orice sa il pot folosi si eu...va multzumesk anticipat...va rog raspundetzi-mi...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
paganady

MesajTrimis: Mar Ian 16, 2007 1:53 pm    Titlul subiectului: degeaba... Răspunde cu citat (quote)

crede-ma omule am incercat peste tot...
eu sunt din slatina, dar am intrebat si la expert center craiova plus ink vreo 10 alte service-uri....si degeaba...nici in slatina nimik....t-as fi super recunoscator dak u fiind din bucuresty knd ai drum pe langa sau nush knd esty la un m de un centru mai mare din bucuresty k tu sti unde sunt, sa intrebi...nu pot sa iti cer sa te duci dar dak vezi sau auzi pls pls pls anuntza-ma...
Sus
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Joi Apr 26, 2007 7:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

deci nu se poate decoda ????? lol Shocked
Sus
paganady

MesajTrimis: Joi Apr 26, 2007 11:13 am    Titlul subiectului: degeaba!!! Răspunde cu citat (quote)

il tzin in continuare...se pune prafu pe el.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus
scanteie

MesajTrimis: Joi Apr 26, 2007 6:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

acum de curand o venit un prieten din italia cu telefonul asta si nici cum nul poate decoda dracu stie ce are si zis ca stie pe cineva care peste 2 saptamani il decodeaza sper Laughing
Sus
paganady

MesajTrimis: Vin Apr 27, 2007 1:03 pm    Titlul subiectului: scanteie... Răspunde cu citat (quote)

ma teoretik eu pot sa il decodez adik se poate decoda exista un aparat nou acuma aparut se cheama 1q-box Shocked
potzi decoda ce vrei u cu el...absolut orice si costa in jur de 100 de euro si are si patch ptr sagem asta...dar nu vor astia cu decodarile sa cumpere sau nush ce au k e teoretik ieftin...in fine dak rezolvi si decodezi imi lasi si mie te implor un mesaj ceva k il tzin drq degeaba si de dat nu il dau... Rolling Eyes
Sus
scanteie

MesajTrimis: Vin Apr 27, 2007 8:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ok lasa cati trimit un mesaj daca reusesc sal decodez nimai bine:P
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sagem Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template