Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Myx.net
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Merlin

Data înscrierii: 05/Apr/2006
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 8:26 am    Titlul subiectului: Myx.net Răspunde cu citat (quote)

Lume ce ziceti de decizia astora de la connex...mai nou si vodafone....da a scoate mesajele de pe myx?

Mie unu nu-mi convine....ce frate dadeau faliment cu 3msguri gratuite pe zi.....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
TRS

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 8:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Creca vodafoneu e in spatele chestie astea....ba creca s-au gandit ca pierd prea mult cu myx....ca lumea isi scoate extraoptiunea 25SMS/1$....ca stie ca trim 3msg gratis pe zi de pe myx.....parerea mea
Ce aia n-are lua si ei un $ in plus pe luna Laughing ....
Sus
Modjo

Data înscrierii: 10/Apr/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 9:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea ca era o chestie super tare....n-ar trebui scoasa....
Sus
MBQ

Locație: Timisoara

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 8:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din pacate treaba cu scoaterea myx-ului e adevarata....din 24 aprilie gata...papa myx
Sus
sugar-babe

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Apr 18, 2006 11:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred ca e una din cele mai proaste decizii luate de ei pana acum. Adica mare paguba ce aveau ei , dupa sms-urile alea Sad. Si oricum cred ca erau f multi care le depasau, deci oricum mai incasau bani si de acolo. O sa piarda mult la faza asta, si cred ca numai vodafone sunt de vina :p
Sus
FullSPD

Data înscrierii: 19/Apr/2006

MesajTrimis: Mie Apr 19, 2006 8:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Partea naspa e ca mai sunt 5 zile si papa mesaje gratuite....asa ca hai sa profitam de ele cat mai avem okazia Very Happy
Merlin

Data înscrierii: 05/Apr/2006
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 9:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Gata ku myx-u de azi papa mesaje gratuite Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus
Raluca Elena
Vizitator

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 11:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie inca imi merge si astazi este 25 aprilie. Am reusit sa trimit un mesaj. Nu mi-a venit sa cred. Oare s--au razgantid?
Sus
0describer0

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 12:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am dat ieri 3 mesaje, credeam ca sunt ultimele, dar si azi am reusit sa trimit Very Happy ! totusi nu cred ca s-au rasgandit, dar nu au reusit sa termine l timp noua interfata .. .su ceva de genu' si mai lasa probabil pana cand va fi totul terminat !
Sus
Elena

Data înscrierii: 25/Apr/2006

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 12:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

yupiiiiiiiii, inca mai merge sa trimiti mesaje Very Happy !
Sus
beer_belly

MesajTrimis: Mie Apr 26, 2006 11:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

beyy, va spun EU, de ce v-a mers, ca mai e valabil, inca pana pe 28 !
Sus
0describer0

MesajTrimis: Mie Apr 26, 2006 11:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce-ar fi, sa tot amane asa, cateva zile .... urmatoarea ar veni pe 1 mai Very Happy! si pana la urma sa se razgandeasca :p!!!
Sus
Spyke

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 7:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Gata, de astazi nu mai exista serviciul sms-uri gratuite pe myx....intreg situl este schimbat iar proprietare, bineinteles, vodafone romania...
Sus
crazy4u

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 9:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ce naspa, de azi gata sms-urile de pe net Sad. au schimbat astia de la vodafone tot .... Sad
0describer0

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 9:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

0describer0 a scris:
Am dat ieri 3 mesaje, credeam ca sunt ultimele, dar si azi am reusit sa trimit Very Happy ! totusi nu cred ca s-au rasgandit, dar nu au reusit sa termine l timp noua interfata .. .su ceva de genu' si mai lasa probabil pana cand va fi totul terminat !

Ce v-am zis, au schimbat toate interfata site-urilor ... probabil nu terminasera tot sau , era data de contract cand connex, devenea definitiv Vodafone ..... Totusi pacat ca au scos sms-urile, ii manca pe ei undeva ... Wink daca le lasau Sad !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template