Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Little help

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Aplicatii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
TRS

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 8:46 am    Titlul subiectului: Little help Răspunde cu citat (quote)

Am un motorola V360...stie cine cum se intaleaza skinurile, jocurile si alte chestii d'astea Java....eu nam reusit decat sa le copiez de pe calc pe card....de acolo m-am pierdut...
pls.....a little help Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Angel24

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 8:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai probabil ce ai luat tu, nu sunt complete, ca ele dupa ce le copiezi, si dau "click" Smile pe ele, se install singure !
Sus
Spyke

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 8:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ar trebui sa fie o chestie destul de simpla....adik le urci pur si simplu in telefon...si ar trebui ca acesta sa le recunoasca...sau sa aiba un fel de asistent de instalare a acestora....
Sus
Modjo

Data înscrierii: 10/Apr/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 2:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E destul de complicata treaba...si eu am tot un telefon motorola v360 si nu am reusit...am luat skin de pe net...era arhivat...bineinteles l-am dezarhivat si apoi nu am stiut ce sa fac cu toate fisierele alea....am reusit sa iau decat wallpaperu si sa-l pun ... insa cu restu n-am stiut ce sa fac....telefonul nu recunostea decat fisierele imagine
Sus
ronaldinhooo

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 9:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Spyke a scris:
Ar trebui sa fie o chestie destul de simpla....adik le urci pur si simplu in telefon...si ar trebui ca acesta sa le recunoasca...sau sa aiba un fel de asistent de instalare a acestora....

Cam asa ceva .... se face instalarea ... nu mai stiu exact, dar trebuie copiate in tel in nush ce folder ...., cautati si voi mai atenti!!!
Sus
Useru'
Vizitator

MesajTrimis: Lun Mai 08, 2006 2:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt destul de simplu de instalat, adik conectati telu la calc pe usb, acolo o sa ai nijte directoare...park in mobile, copiati jocurile in dir KJAVA se num park, apoi scoateti cablu din tel, intrati in meniu la jocuri si aplicatii, selectati cardul de memorie si da-ti install new....
problema e ca nu toate jocurile merg, trebuie incercate:D

P.S.- Dak stie cineva de unde se potlua jocuri java pentru v360 sa-mi zica si mie pls
Sus
Jupanu'

Data înscrierii: 05/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Mai 12, 2006 10:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Useru' a scris:
P.S.- Dak stie cineva de unde se potlua jocuri java pentru v360 sa-mi zica si mie pls

Vezi, cauta si tu e DC++ java games si o sa gasesti o gramada de jocuri acolo.
Sus
Angel24

MesajTrimis: Vin Iun 23, 2006 9:43 am    Titlul subiectului: Re: Little help Răspunde cu citat (quote)

TRS a scris:
Am un motorola V360...stie cine cum se intaleaza skinurile, jocurile si alte chestii d'astea Java....eu nam reusit decat sa le copiez de pe calc pe card....de acolo m-am pierdut...
pls.....a little help Very Happy

ai reusit ?
Sus
TRS

Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin Iun 23, 2006 9:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am reusit, 10x, dar am deja mi-am sch telu Very Happy !
Sus
TakeThat

MesajTrimis: Sâm Aug 12, 2006 1:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

TRS a scris:
Am reusit, 10x, dar am deja mi-am sch telu Very Happy !

Tot moto sau ai trecut la altceva ?
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Aplicatii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template