Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
E900 sau D900 ?
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Lun Ian 29, 2007 11:00 pm    Titlul subiectului: E900 sau D900 ? Răspunde cu citat (quote)

Pe care l'ati alege dintre aceste telefoane ? ... Eu unu as alege E900, imi place mai mult designul, la functii nu am ce sa comentez , amandoua sunt apropiate ! Hai si alte pareri !!!
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 12:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum sa fie apropiate ca functii?
Ia uita-te la camera ... D900 are una dintre cele mai bune camere de pe piata Shocked
Si designul e mai fain la D900 Wink
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 2:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ziceam si eu parerea Razz ... nu zic ca D900 nu e un tel f bun, doar zic ca imi place mai mult E900
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 3:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
ziceam si eu parerea Razz ... nu zic ca D900 nu e un tel f bun, doar zic ca imi place mai mult E900

le ai pe amandoua?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 3:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de ce ma intrebi daca le am pe amandoua ? Am deschis topicul ca oricine vrea sa isi poate spune parerea despre telefoane...sa critice, sa laude. Nu am precizat ca am avut ambele telefoane, sau ca am avut unul dintre ele !
Compaq

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 3:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:

din ce ai scris tu am tras concluzia ca iti place mai mult e 900
am crezut ca le ai pe amandoua sau le-ai avut.

deci sa inteleg ca e doar cin ce ai citit pe net/reviste?
Sus
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 3:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

din cate am vazut pe net e de'ajuns sa imi dau cu parerea !
Compaq

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 5:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
din cate am vazut pe net e de'ajuns sa imi dau cu parerea !

E DE AJUNS PENTRU TINE DAR NU SI PENTRU A IMPARTASII ALTORA.
Sus
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 5:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dar de ce sa nu "impartasesc" altora... ?
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 9:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai stiu detalii despre ele ! Dar tu daca postezi pe forumul acesta ar trebui sa sti si tu cate ceva despre ele...Asa ca si tu poti posta parerea ta !
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 10:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

postez si eu unde stiu...nu postez peste tot. Daca am deschis topicul acesta inseamna ca stiu ceva despre telefoanele astea. nu ?
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 10:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asta e parerea ta, poate parerea altor useri este alta !
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 9:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

smartul a scris:
J3N a scris:
postez si eu unde stiu...nu postez peste tot. Daca am deschis topicul acesta inseamna ca stiu ceva despre telefoanele astea. nu ?

Citeste cu atentie "posturile tale" si parerile altora despre ele (si nu e una pozitiva) ... ai sa vezi , NU lasi o impresie buna .....

Oare eu las o impresie buna?..... sa ma las de postat? Rolling Eyes
only_4dan

Data înscrierii: 20/Apr/2007
Locație: ORADEA

MesajTrimis: Sâm Apr 21, 2007 10:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am un e900 si vreau sa-mi iaupe langa un d900
nu stiti cand va fi ceva promotie la d900?(la abonamentele ORANGE)
MERSI!!!
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Lun Apr 23, 2007 8:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

s-a deviat mult de la subiect...eu as alege d900 e mai bun si park si designu... Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template