Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Nu vor mai exista??

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Feb 02, 2007 9:23 am    Titlul subiectului: Nu vor mai exista?? Răspunde cu citat (quote)

am inteles si la orange si la connex ca acum nu mai au siemensuri , pentru ca nu se mai asigura reparatiile, este intr-adevar asa sau e doar de moment??vor disparea complet???
dyablo

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 10:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca nu se vor mai asigura reparatiile, itii dai seama ca nimeni nu va mai cumpara si nu vor mai avea de ce sa vanda!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 11:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Reparatiile se mai asigura in limita stocului de piese. Avand in vedere ca aceste piese de schimb nu se mai fabrica.... eu v-as sfatui sa scapati de vechiul Siemens.
Laughing
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Feb 11, 2007 7:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tineti minte cand a fost oferta aceea la Vodafone cu Siemensul A50 cu 500mii la abonament ? Si eu mi`am luat si dupa 1 an l`am scapat in casa pe jos si s`a dus ecranul. M`am dus la Vodafone (pe`atunci Connex) sa vad care e treaba...reparatia costa 400 mii, deci mai bine imi luam un tel nou Very Happy. Si de`atunci am zis ca de cat sa`l duc la reparat sa`mi puna un display nou l`am tinut si inca il am si acuma...dar nu merge Very Happy
Kty

MesajTrimis: Mar Feb 13, 2007 2:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai nu mai aveai garantie la el nu??? Oricum e o firma care mie nu prea mi-a placut!!!
J3N

MesajTrimis: Mar Feb 13, 2007 6:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe-atunci nu le aveam cu telefoanele mobile...Garantia imi expirase si m-am dus la Vodafone sa vad care e treaba. Si acolo mi-au zis ca sa il dau lor si dupa vreo 2 sapt sa ma duc dupa el...reparatia costa 400mii. Dar pe-atunci ( adica dupa vreun 1 dupa ce l-am luat) puteam de banii aia cu care il reparam sa-mi iau alt tel la abonament Wink .
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Sâm Mar 10, 2007 11:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu cred ca nu se mai asigura reparatiile..pai..nu ar mai cumpara lumea daca ar fi asa Surprised
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
MONDI

Data înscrierii: 01/Feb/2007
Locație: CRAIOVA

MesajTrimis: Lun Mar 12, 2007 6:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si apoi de ce nu le-ar repara atata timp cat se percepe banul corespunzator
e economie de piata se face ce este nevoie
la o adica se repara si trabanturi
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

MesajTrimis: Lun Mar 12, 2007 11:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MONDI a scris:
si apoi de ce nu le-ar repara atata timp cat se percepe banul corespunzator
e economie de piata se face ce este nevoie
la o adica se repara si trabanturi

se repara, dar in momentul de fata nu are rost sa repari "trabanturi" !
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template