Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Incarcatoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Accesorii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
MONDI

Data înscrierii: 01/Feb/2007
Locație: CRAIOVA

MesajTrimis: Sâm Feb 03, 2007 11:14 am    Titlul subiectului: Incarcatoare Răspunde cu citat (quote)

Am urmatoarea intrebare
incarcatoarele care corespund unei marci isi pastreaza forma initiala de cuplare cu tel sau au existat si marci care au modificat aceasta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Feb 13, 2007 9:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai sunt diferite dupa modele, nu ? De ex. la S.E. K700i nu i se potriveste incarcatorul de K750i...desi ambele sunt Sony Ericsson si sunt seria K.
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 2:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dap asai Laughing Idea
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
bobbys

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Apr 19, 2007 7:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intrebarea e cam ambigua...eu cam asa o vad un raspuns ar fi cel care ti l-au dat baietii mai sus iar altul ar fi ca orice firma ar incerca sa faca un incarcator pentru un model, acesta ar trebui sa mearga..uite nufacaturile pt moto e 1000 nu merg decat daca e telefonul inchis!!!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Accesorii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template