Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
W Walkman
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Feb 04, 2007 9:16 am    Titlul subiectului: W Walkman Răspunde cu citat (quote)

Care telefon vi se pare cel mai bun dintre cele din seria W de la Sony Ericsson ?
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 9:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

W950 mi se pare cel mai tare telefon de pe piata Wink
J3N

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 10:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar daca nu are camera ? Eu sincer spun ca dintre telefoanele W cel mai mult imi place W800i Razz.
dyablo

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 10:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

t30 poate ca are dreptate lucreaza in domeniu si ar trebui sa ii acordam increderea noastra nu???
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
T3O

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 11:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu unul nu prea categorisesc telefoanele dupa calitatea camerei.... pt ca nu o folosesc. De asta imi place modelul respectiv. Daca vrei si camera W850 e recomandarea mea Razz
J3N

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 11:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dyablo, nu zic ca nu`i dau dreptate, si nici nu am zis ca W950 nu e cel mai tare tel de pe piata! T3O, nu ma uit tot timpul dupa camera cand cumpar un telefon, oricum o folosesc destul de des. Si ce zici de W810i ca e acuma 99 Euro fara TVA la Orange la BestDeal ? super oferta Cool
T3O

MesajTrimis: Vin Feb 09, 2007 9:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da.... am vazut oferta si e super..... cel mai bun KillDeal de pana acum .... 400Ron pt W810 e o super afacere.
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mar Feb 13, 2007 2:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca il si ai pentru ca altfel nu cred ca ai putea sa afirmi ca este bun, eu nu am avut nici un model din acestea dar as vrea sa stiu daca intr-adevar raportul calitate-pret este unul convenabil!!!
J3N

MesajTrimis: Mie Feb 14, 2007 1:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Kty a scris:
Cred ca il si ai pentru ca altfel nu cred ca ai putea sa afirmi ca este bun, eu nu am avut nici un model din acestea dar as vrea sa stiu daca intr-adevar raportul calitate-pret este unul convenabil!!!

Am avut (daca te referi la W800i) si te asigur ca isi merita banii ! Sunetul este foarte bun, camera foarte buna. Merita, dar acum au aparut altele mai noi si probabil pe multa lumea nu mai intereseaza.
J3N

MesajTrimis: Lun Feb 19, 2007 7:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Azi am achizitionat de la Orange un Sony Ericsson W810i. Telefonul mi se pare super. Am primit cablu de date +cd de instalare, casti, card de 512 mb, incarcator si telefon. Ce sa zic....se vede ca e Walkman ! Se aude super in casti, un bass foarte frumos, foarte bun sunetul ! Scoate niste poze foarte clare! Super telefonul! Si acum ca e si oferta asta la Orange cu 400 RON, merita !!!
J3N

MesajTrimis: Lun Feb 26, 2007 1:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu stiti careva un link unde sunt de cumparat boxe portabile pentru W810i ? Va rog mult daca stiti dati`mi un pm. Mersi
T3O

MesajTrimis: Mar Feb 27, 2007 4:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intereseaza-te la EuroGSM..... ei sunt importator direct SE si ar trebui sa aiba. Se dadeau intr-o perioada gratuit cu W810 Wink
ana_alcatel

Data înscrierii: 27/Feb/2007

MesajTrimis: Mar Feb 27, 2007 10:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa il porti sanatos j3n si pe mine ma intereseaza telefonul acesta, e pracitc si ieftin, nu e pentru noi fetele dar e acceptabil,bateria cat tine?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

MesajTrimis: Mie Feb 28, 2007 4:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ana_alcatel a scris:
sa il porti sanatos j3n si pe mine ma intereseaza telefonul acesta, e pracitc si ieftin, nu e pentru noi fetele dar e acceptabil,bateria cat tine?

Mersi Smile. Bateria inca mai trebuie sa o pun o data la formatat. Dupa aceea iti voi spune cat ma tine Razz Wink
J3N

MesajTrimis: Mie Mar 07, 2007 2:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bateria ma tine 5 zile la W810i ... sunt f multumit de el ! Smile
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template