Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
W Walkman
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 2:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Care imi zice cum se face conectarea, la un sony ericsson w810i, cu cablu usb de la telefon la computer ? Am incercat de multe ori si nu am reusit. Rog pe cei care au acest telefon sa ma ajute. Multumesc.
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 3:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu stiu exact...k eu am avut un k310i...da dak cablu e de la alt tel..merge mai greu..eu de ex am avut cablu de la k510..si il bagam il scoteam..si tot asa..de mai muklte ori pana sa il recunoasca..deci...nuj..verifica..dak e pt w810..poate cablu e pt w800..si e posibil sanu fie chiar acelasi lucru.....lafel cum am patit eu cu k310 cu cablu de k510 Crying or Very sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 3:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
nu stiu exact...k eu am avut un k310i...da dak cablu e de la alt tel..merge mai greu..eu de ex am avut cablu de la k510..si il bagam il scoteam..si tot asa..de mai muklte ori pana sa il recunoasca..deci...nuj..verifica..dak e pt w810..poate cablu e pt w800..si e posibil sanu fie chiar acelasi lucru.....lafel cum am patit eu cu k310 cu cablu de k510 Crying or Very sad

cablul este pentru w810i, l`am primit in pachet cand am cumparat telefonul Razz ... si altii daca stiti Smile
jmenar

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 3:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

atunci..nu stiu...tiam zis si eu ce stiam.... Crying or Very sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 3:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
atunci..nu stiu...tiam zis si eu ce stiam.... Crying or Very sad

ms oricum Wink
J3N

MesajTrimis: Mie Mar 21, 2007 2:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Noi modele ... W888, W880, W610, W660.

W610 - ecran 256K, slot pt card Memory Stick Micro, card 512mb inclus, bluetooth, camera 2 MPX
W660 - aparut in martie 207; ecran 256K, slot pt card Memory Stick Micro ( M2 ), memorie interna 16 mb, card 512mb inclus, bluetooth, camera 2 MPX
W880 - ecran 256K, slot pt card Memory Stick Micro ( M2 ), memorie interna 16 mb, card 1 GB inclus, bluetooth, camera 2 MPX
W888 - ecran 256K, slot pt card Memory Stick Micro ( M2 ), memorie interna 10 mb, card 1 GB inclus, bluetooth, camera 2 MPX

Toate 4 telefoane au un desgin deosebit, foarte frumos, functii moderne. Sunt aparute recent...eu zic ca vor avea un succes destul de mare incat cei de la Sony Ericsson sa creasca in topul vanzarilor de telefoane mobile !
jmenar

MesajTrimis: Mie Mar 21, 2007 3:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai dupa decriere pat a fi nijte telefoane super....sa vedem si pretzu Rolling Eyes
Sus
J3N

MesajTrimis: Joi Mar 22, 2007 3:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
pai dupa decriere pat a fi nijte telefoane super....sa vedem si pretzu Rolling Eyes

pretul va fi "dupa descriere" Laughing ... sigur vor avea un pret destul de ridicat...
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Mar 28, 2007 8:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

W880 a aparut deja pe piata la noi si e in jur de 1500-1600 de roni
jmenar

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2007 9:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

scump domnle scump..da totusi are ceva Cool
Sus
J3N

MesajTrimis: Dum Apr 08, 2007 9:32 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
scump domnle scump..da totusi are ceva Cool

E scump ca e nou aparut. O sa scada pretul. si totusi, are ceva mai mult Razz
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Lun Apr 16, 2007 4:59 pm    Titlul subiectului: w810 Răspunde cu citat (quote)

W810 cel mai bun telefon din seria W de la SE.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

MesajTrimis: Mie Apr 18, 2007 12:39 pm    Titlul subiectului: Re: w810 Răspunde cu citat (quote)

scanteie a scris:

asta e parerea ta ... dar de ce zici ca e asa ? poate ne spui si noua Smile. Mie cel mai mult, am scris si in alte posturi imi place W800i. Wink
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Apr 18, 2007 4:13 pm    Titlul subiectului: Re: w810 Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
scanteie a scris:

asta e parerea ta ... dar de ce zici ca e asa ? poate ne spui si noua Smile. Mie cel mai mult, am scris si in alte posturi imi place W800i. Wink

Sincer si eu prefer W800 Shocked
Imi place in primul rand pt ca are capacel la camera Laughing
Dar W810i ii e superior..... cele mai mari imbunatatiri fiind inlaturarea joystick-ului problematic si adaugarea EDGE-ului in lista de "aptitudini".
J3N

MesajTrimis: Sâm Apr 21, 2007 8:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ai mare dreptate T3O, joystick-ul era punctul slab ( cel mai slab poate ) al lui W800i. Dar acum cei de la SE cam la toate telefoanele au inlocuit joystick-ul cu maneta aia care ii la W810i Laughing .
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template