Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
SAMSUNG SCH - B600, Primul telefon mobil cu camera de 10 MPX

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Feb 11, 2007 7:54 pm    Titlul subiectului: SAMSUNG SCH - B600, Primul telefon mobil cu camera de 10 MPX Răspunde cu citat (quote)

Samsung SCH-B600 este primul telefon mobil cu camera de 10 MPX. Este incredibil cum s`a putut crea asa ceva. Pe langa camera care impresioneaza foarte mult, acest telefon mai dispune si de alte calitati: Dispaly de 2.3 inci care suporta o rezolutie de 240 x 320 pixeli in 16 milioane de culori; mp3 playerl bluetooth; slot pentru card de memorie microMMC. Acest telefon, eu zic, nu va avea nici un competitor pe piata telefoniei mobile ! SUPER ! Cool
J3N

MesajTrimis: Dum Feb 18, 2007 9:43 pm    Titlul subiectului: Re: SAMSUNG SCH - B600, Primul telefon mobil cu camera de 10 Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
Samsung SCH-B600 este primul telefon mobil cu camera de 10 MPX. Este incredibil cum s`a putut crea asa ceva. Pe langa camera care impresioneaza foarte mult, acest telefon mai dispune si de alte calitati: Dispaly de 2.3 inci care suporta o rezolutie de 240 x 320 pixeli in 16 milioane de culori; mp3 playerl bluetooth; slot pentru card de memorie microMMC. Acest telefon, eu zic, nu va avea nici un competitor pe piata telefoniei mobile ! SUPER ! Cool

Nu ati mai auzit de el ? Incercati la imagini pe google sa scrieti "Samsung B600" si veti gasi imagini cu el. Super !
J3N

MesajTrimis: Mar Mar 20, 2007 2:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu comenteaza nimeni subiectul ? dati-va si voi cu parerea...ms
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Mar 23, 2007 12:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu am auzit de acest telefon, dar cred ca e si o groaza la pret!!!!si nu stiu daca merita mai bine itiiei un tel. acceptabil si un aparat foto!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

MesajTrimis: Vin Mar 23, 2007 3:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

smoke a scris:
Nu am auzit de acest telefon, dar cred ca e si o groaza la pret!!!!si nu stiu daca merita mai bine itiiei un tel. acceptabil si un aparat foto!

pai inca nu a aparut pe piata...dar dai un search la imagini in google si vei gasi suta la suta imagini cu acest telefon !
bobbys

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Apr 06, 2007 8:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar designul nu mi se pare prea strlucit, poate ma insel.....dar ca ideee stii cat costa???
J3N

MesajTrimis: Dum Apr 08, 2007 9:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bobbys a scris:
Dar designul nu mi se pare prea strlucit, poate ma insel.....dar ca ideee stii cat costa???

nu stiu cat costa..inca nu a aparut pe piata. Daca afla cineva, il rugam sa posteze aici Smile
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Lun Apr 30, 2007 4:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

super tare telefonul si o camera de 10 mpx
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template