Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
BANCURI CU TELEFOANE MOBILE
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
MONDI

Data înscrierii: 01/Feb/2007
Locație: CRAIOVA

MesajTrimis: Mar Feb 27, 2007 4:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sotia lui Mike il insela cu prietenul lui cel mai bun, Peter, cand suna mobilul.Se intinde, in pat fiind si ia telefonul. Dupa o scurta conversatie revine calma.
- Cine era? intreaba Peter.
- Oh, era Mike, raspunde ea calma.
- Aoleo, atunci cred ca ar fi mai bine sa plec! spune el. A spus unde era?
- Stai linistit ! Este in bar si joaca biliard cu tine.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MONDI

MesajTrimis: Mar Feb 27, 2007 4:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Un tip trimite unui prieten urmatorul sms:
"S-a gasit un cadavru neidentificat, mic de statura, urat, chel, fara creier. Mi s-a facut frica, spune-mi ca traiesti!"
Sus
MONDI

MesajTrimis: Vin Mar 09, 2007 7:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Un tip suna la un post de radio:
- Buna ziua!
- Buna ziua! Va ascultam.
- Tocmai am gasit un portofel care contine 15.000 dolari si un buletin de
identitate pe numele Gherasim Mihai.
- Asa, si vreti sa- l anuntati de acest lucru?
- Nu, as vrea sa-i ofer o dedicatie muzicala!
Sus
MONDI

MesajTrimis: Lun Mar 12, 2007 7:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intra un tip intr-un bar, se aseaza, comanda ceva... Apare barmanul cu comanda, il serveste si observa ca asta se apucase sa vorbeasca cu... degetul mic de la mana! Il intreaba barmanul daca se simte bine la care asta raspunde: "Imediat, vorbesc la telefon." Dupa cateva clipe indeparteaza degetul si incepe sa explice cum ca el are un celular din ultima generatie pe care il are implantat in mana si ca sa formeze numarul nu trebuie decat sa se gandeasca si se formeaza singur, iar difuzorul este implantat in cap undeva in spatele urechii.
Se scoala asta dupa cateva minute si-l intreaba pe barman unde e toaleta. Barmanul ii arata unde e, asta se duce... si nu mai apare. Asteapta barmanul 10min., 20min. ... si se hotaraste sa se duca dupa el sa vada ce s-a intamplat. Intra in toaleta si-l gaseste pe asta aplecat peste WC cu un sul de hartie bagat in fund Il intreaba mirat pe asta ce are de gand cu hartia aia, la care asta ii raspunde: "Astept un fax!"
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Sâm Iun 23, 2007 11:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stiu ca a mai fost pus acest banc da e prea tare:cosmorom=un rrom in cosmos Surprised Embarassed
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template