Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
D600 CASTIGAT!!!
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sugestii/Reclamatii/Nemultumiri
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Mar 01, 2007 4:01 pm    Titlul subiectului: D600 CASTIGAT!!! Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua, spuneti-mi si mie cand primesc telefonul si cum trebuie sa procedez sa intru in posesia lui!
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Vin Mar 02, 2007 1:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bine ca ai postat despre D600 Wink, sa ne zici si noua cand primesti telefonul si cum merge Razz. Ori in topicul acesta sau unde se vorbeste despre telefoane Samsung ca este un topic cu D600 Razz. Mersi Wink
Kty

MesajTrimis: Sâm Mar 03, 2007 11:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

deocamdat m-au contactat si l-am trimis pe cel "vechi" al meu adica un t190, cumparat recent asa repede ca nu ma induram de 6288 meu...acum ar trebui sa il primesc luni, sper...ca altfel....o sa va tin la curent....desi mi-e cam naspa asa nu am garantie frate ca il trimit dar sa speram....
J3N

MesajTrimis: Sâm Mar 03, 2007 1:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Kty a scris:
deocamdat m-au contactat si l-am trimis pe cel "vechi" al meu adica un t190, cumparat recent asa repede ca nu ma induram de 6288 meu...acum ar trebui sa il primesc luni, sper...ca altfel....o sa va tin la curent....desi mi-e cam naspa asa nu am garantie frate ca il trimit dar sa speram....

deci cum adica...ai trimis T190 al tau si in schimbul lui vei primi un D600...super "afacere" Very HappyVery Happy. Daca-l primesti luni te asteptam sa ne zici ceva despre el.
Kty

MesajTrimis: Vin Mar 09, 2007 9:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

L-am primit marti, e super, e nou si este chiar misto, camera de 2mp.e belea..........Deci in final, anunt NU E VRAJEALA!!!L-am primit!
J3N

MesajTrimis: Sâm Mar 10, 2007 10:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clar ca nu e vrajeala ! Sa`l porti sanatos Kty, si felicitari inca o data din partea mea Wink .
MONDI

Data înscrierii: 01/Feb/2007
Locație: CRAIOVA

MesajTrimis: Lun Mar 12, 2007 7:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cum ar putea sa fire vrajeala cand au mai fost si alti castigatori inainte care au primit
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ana_alcatel

Data înscrierii: 27/Feb/2007

MesajTrimis: Sâm Mar 24, 2007 6:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

1 lucru e clar,
eu urmaresc forumul de mai multa vreme
prin data de 28 asa.. toti sar cu super comentarii, baiati ati vazut ca premiul nu se alege pe posturile si umplerea forumului in ultima zi.
cu ocazia asta sunt curioasa cum o sa procedati luna aceasta Smile
Sus
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2007 9:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sincer nu prea ma intereseaza de concurs ca toate sunt facaturi si...asa ca e mai bine sa intrii pe un forum care te intereseaza nu??
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2007 9:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai cam asa...nu sari in ultima zi doar k sa umpli forumu cu posturi...nu e frumos fata de ceilalti..da oricum.. Rolling Eyes na...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Sâm Mar 31, 2007 9:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum asta e norocul fiecaruia ...daca exista...
Sus
jmenar

MesajTrimis: Dum Apr 01, 2007 11:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ma da pe mine ma supara chestia asta..cum adik? fara suparare smoke..da eu ma fost mai activ ca tine..si au fost altii mai activi si ca mine..ar trebui sa castige cel mai activ... Evil or Very Mad asta e panarama
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
jmenar

MesajTrimis: Dum Apr 01, 2007 11:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da chiar mam enervat p bune Mad aici nu e corect concursu..cum sa castige smoke? Evil or Very Mad
Sus
Tomy
Moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2006

MesajTrimis: Lun Apr 02, 2007 9:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Concursul se bazeaza pe un program care alege aleator un castigator din cei care posteaza in fiecare luna...repet ALEATOR, asa daca ar fi castigator cel mai activ, ar fi foarte simplu s-ar aseza fiecare si ar scrie ca mai multe mesaje, noi incercam sa determinam userii sa isi rezolve cat mai multe nedumeriri despre telefoane, nu sa participe pentru un telefon.....multumesc sper sa se inteleaga ce inseamna ALEATOR!!!!
Sus
jmenar

MesajTrimis: Lun Apr 02, 2007 2:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

k am ineteles...da totusi cred k ar trebui sa fie un nr mai mare de posturi...ca numar minnim..de ex min 20 de postrui pt a participa la concurs Very Happy
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sugestii/Reclamatii/Nemultumiri Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 1 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template