Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
D600 CASTIGAT!!!
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sugestii/Reclamatii/Nemultumiri
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Lun Apr 02, 2007 2:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari smoke Wink
Eu deja m-am obisnuit cu ideea ca nu castig D600... is activ de cand a fost lansat concursul si... nimik Rolling Eyes
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Lun Apr 02, 2007 3:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Tomy
Moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2006

MesajTrimis: Mar Apr 03, 2007 7:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DA exista niste criterii de alegere sa aiba mai mult de 10 posturi scrise in cel putin 3 zile diferite!!!!Dar programul alege si restul tine de noroc nu de noi...Succes in continuare !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jmenar

MesajTrimis: Dum Apr 29, 2007 8:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

uau...nu imi vine sa cred...nu mai e ca in celelate luni cand toti incercau sa dea cat mai multe posturi.. in ultimele zile ale lunii sperand sa castige..da ma rog..acuma cred ca lumea e la gratar..la iraba verde..berea si micii ii atrag mia mult acum.. ..1 mai... Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
jmenar

MesajTrimis: Lun Apr 30, 2007 9:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

azi e ziua cea mare! ultima zi a lunii aprilie...bafta tuturor!!! Wink
Sus
jmenar

MesajTrimis: Mar Mai 01, 2007 7:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bravo bobbys Rolling Eyes eu m-am obisnuit deja sa nu mai castig.... Evil or Very Mad bai da totusi...omu acesta..a pus 40 de posturi...si altii au pus mult mai multe..[ca mine de ex] Crying or Very sad
jmenar

MesajTrimis: Mar Mai 01, 2007 8:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da poate pana la sfarsitul anului,,am si eu noroc Wink
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Mar Mai 01, 2007 5:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu personal nu lam vazut pe bobbys da mah rog ,, fiecare cu norocul lui bravo
Sus
bobbys

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Mai 02, 2007 7:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

poate o sa vi se para absurd dar eu chiar nu am crezut ca voi castiga ieri cand am fost sunat nici nu stiam ...am crezut ca face cineva baza de mine...sincer!!!Multumesc tuturor...si vad ca nu mai sunteti rautaciosi...
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2007 6:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am avut ocazia sa mai intru pe forum, dar iti zic acum Felicitari si din partea mea...poate vine si norocul pe la noi mai tarziu Laughing ... vom vedea ce va fii...Felicitari inca o data si sa asteptam 1 iunie cand vom afla alt castigator, nu ? Very Happy
jmenar

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2007 7:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da. Cool 1 iunie... Razz
filosofu

Data înscrierii: 08/Mai/2007

MesajTrimis: Joi Mai 24, 2007 11:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

probabil o sa castige unul foarte bine ales nu noi....nu???BAieti e bine ca mai sperati!!!
Sus
n_i_t_a

MesajTrimis: Joi Mai 31, 2007 9:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ideea e nu sa scrii posturi, asa vad eu ci sa faci mai multe topicuri!!!
Sus
jmenar

MesajTrimis: Joi Mai 31, 2007 9:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bafta tuturor Wink
n_i_t_a

MesajTrimis: Vin Iun 01, 2007 9:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BRavo ...filosofule....no coment....
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sugestii/Reclamatii/Nemultumiri Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template