Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
D600 CASTIGAT!!!
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sugestii/Reclamatii/Nemultumiri
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Vin Iun 01, 2007 2:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da ok..bravofilozofu' nu mai zic nimic..k deja.... Rolling Eyes
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
jmenar

MesajTrimis: Vin Iun 01, 2007 2:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

totusi am o intrebare: pt a avea mai multe sanse de castig..ce tre sa facem? mai multe topicuri? Sad
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Sâm Iun 02, 2007 7:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

u ce telefon ai de esti asea nerabdator sa castigi d600 ???? jmenar??
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jmenar

MesajTrimis: Sâm Iun 02, 2007 9:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu asta conteaza...eu am intrebat altceva Very Happy
n_i_t_a

Data înscrierii: 08/Mai/2007

MesajTrimis: Lun Iun 04, 2007 12:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu ce am inteles ca tre sa ai activitate cat de cat...iar in rest noroc....
Sus
jmenar

MesajTrimis: Sâm Iun 30, 2007 11:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

felicitari n_i_t_a Confused
ana_alcatel

Data înscrierii: 27/Feb/2007

MesajTrimis: Mie Iul 11, 2007 8:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt foarte curioasa, cand va castiga un memrbu dintre VOI , adica ACTIV, ca asa isi creaza moderatorul sau are creati in feicare luna din an cate un USER si de atatea luni isi da singur premiu. Dar defapt premiul nu exista, a da.. vad ca a mai dat cate-un premiu la 2 mebri mai activi, dar poate era tot el.. nu avem de unde sti.

Stiti cum e : E ca atunci cand dam examen, dar unii iau 10 altii 2. de ce? nu stim.

Concurs aleator.. e cea mai mare prostie, eu propun sa se faca o regula! Daca intradevar se da premiul , pt ca bani se castiga oricum cu reclamele de pe forum de mai sus....

Bani sunt.. dar nu prea sunt dati. Pacat.. de pacate.

Sunt curioasa daca imi ramane mesajul aici si daca e luat in considerare.
Sus
jmenar

MesajTrimis: Mie Iul 11, 2007 8:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ana_alcatel,pai, din cate am vazut,au fost care au spus ca l-au rpimit[telefonul] acum,ar trebui sa spuna si altii din cei care au castigat,daca l-au primit sau nu.Oricum,din cate se observa,cei care au castigat,nici nu mai scriu vreun post pe forum Sad .Oricum,bafta la toata lumea.
ana_alcatel

Data înscrierii: 27/Feb/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 10:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu e vorba de accea.
Ca asa poate sa aiba admin/moderator 10 usere cum am mai spus
si sa spuna : da am primit premiul.

simplu.............

Deci sa se faca un concurs cu o REGULA.. daca nu sa lasam prostiile astea fara rost.. si voi numai va pierdeti timpul.

Ori e ceva corect ori nu.
Sus
tudorita

Data înscrierii: 06/Iul/2007
Locație: IASI

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 2:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am inteles ce vrei sa spui.Si eu astept sa vad. Shocked
Sus
Tomy
Moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2006

MesajTrimis: Joi Aug 02, 2007 5:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Datorita discutiilor tipic romanesti ce au aparut pe forum din cauza acestui concurs, atat noi cat si sponsorul am hotarat comunicarea privata a castigatorului pe luna iulie (i-am comunicat lui direct ca este castigatorul si i-am trimis premiul), iar concursul a fost suspendat pe termen nedeterminat.
Sus
darphyx

Data înscrierii: 29/Iul/2007
Locație: severin

MesajTrimis: Joi Aug 02, 2007 8:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

=)))))))))) ce tare....cu toata ca nu inteleg de ce da' am incredere in judecata voastra
jmenar

MesajTrimis: Vin Aug 03, 2007 11:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari filosofu!!! Very Happy
jmenar

MesajTrimis: Vin Aug 03, 2007 11:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hei hei!! Ia stati asa: tomy spunea mai demult ca participa la concurs cei care au minim 10 posturi scrise intr-o luna in 3 zile diferite.Hoopa....Am cautat si filosofu a avut in luna iulie doar 2 posturi.Hm... acuma ce o mai fi si asta? Sad Sigur imi blocheaza contu dupa postu asta.
jmenar

MesajTrimis: Lun Aug 06, 2007 12:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca un user a castigat acum 2 luni mai are dreptul sa mia participe la extragere?si sa si castige?Filosofu a castigat si in mai, si acum in iulie.Se poate? nu acuz pe nimeni,doar intreb Confused
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sugestii/Reclamatii/Nemultumiri Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 3 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template