Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Reguli concurs d600 / luna

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sugestii/Reclamatii/Nemultumiri
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
vivaweb

Data înscrierii: 01/Feb/2007
Locație: ...

MesajTrimis: Joi Feb 01, 2007 11:08 am    Titlul subiectului: Reguli concurs d600 / luna Răspunde cu citat (quote)

Am o mare nelamurire in legatura cu concursul vostru , nu gasesc regulile lui Rolling Eyes

" Daca vizitezi des site-ul, discuti cu ceilalti pe forum, iti scrii parerile despre diverse modele de telefoane mobile sau iti publici anunturile "
Pe aceste criteri se bazeaza un castigator ? daca raspunsul este afirmativ ... nu vad dc d-ul "dyablo" a iesit castigatorul luni ianuari ... eu vizitez acest formul de cel putin 2 ori /zi , dar niciodata nu l-am vazut pe dyablo activ mai ales... cel mai activ membru Shocked

Lamureste-ne si pe noi ... Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 12:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sincer eu abia acum am aflat de concursul asta Laughing
Totusi ar fi frumos sa ne spuna cineva regulile si criteriile de acordare Wink
Tomy
Moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2006

MesajTrimis: Lun Feb 26, 2007 12:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua, s-a mai raspuns acestei nelamuriri, ceea ce vad ca nu se intelege este ca nu"cel mai activ membru castiga".O sa repet inca o data cum se alege acest castigator: pe luna in curs se extrag acei participanti ai forumului si anunturilor, din luna respectiva si un program alege ALEATOR UN SINGUR CASTIGATOR!!!!!!!
http://infogsm.ro/index.php?page=phone&action=contest
Lunar, in ultima zi a lunii, vom alege aleator din membrii nostri cei mai activi si fideli pe fericitul castigator al unui Samsung D600.
Daca vizitezi des site-ul, discuti cu ceilalti pe forum, iti scrii parerile despre diverse modele de telefoane mobile sau iti publici anunturile, atunci cu siguranta poti fi unul din castigatori.
Succes in continuare!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Lun Apr 30, 2007 5:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cand se anunta cel care castiga in ziua aceea sau in alta zi? si cum?
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Lun Apr 30, 2007 6:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai eu stiu ca se anunta in prima zi a lunii Smile
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Lun Apr 30, 2007 8:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ok ms mult noroc si tie Cool
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Lun Apr 30, 2007 8:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

scanteie....fara suparare..da sa stii k dak bagi multe posturi acuma.. in ultima zi..nu stiu dak e asha sanatos..adik mai pe romaneste..nu mai ingrasa porcu in ajun Sad Rolling Eyes
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sugestii/Reclamatii/Nemultumiri Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template