Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Siemens cf61

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
yoghiurs

Data înscrierii: 06/Mar/2007

MesajTrimis: Mar Mar 06, 2007 1:29 pm    Titlul subiectului: Siemens cf61 Răspunde cu citat (quote)

sal, am si eu o 2 intrebari:1.Siemens are cumva camera video ca p site am vazut ca are? si 2 .Va rog frumos sa imi spuneti und pot gasi si eu niste castii pt el?? var rog mult Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ana_alcatel

Data înscrierii: 27/Feb/2007

MesajTrimis: Joi Mar 08, 2007 11:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da are si camera video
la poze are rezolutie de 1,3 MP il cumperi nou sau la mana a doua?
daca este nou sigur are casti in cutie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
yoghiurs

Data înscrierii: 06/Mar/2007

MesajTrimis: Vin Mar 09, 2007 12:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu , nu are video iti spun sigur si da l-am luat d nou si nu am pimit in cutie decat cablu de date ....si casti ptr el nu use gasesc nicaieri:((
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Sâm Mar 10, 2007 11:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

trebuie sa aiba camera video ... doar asa scrie pe toate site`urile de telefoane mobile. Despre casti ... ai fost la magazinul de unde ti`ai cumparat telefonul sa intrebi de casti ? poate iti aduc la comanda...
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Sâm Mar 10, 2007 11:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

incearca la un service de telefoane...acolo se gasesc de obicei.. Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Mar 11, 2007 9:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
incearca la un service de telefoane...acolo se gasesc de obicei.. Cool

nu chiar Razz ... poate iti aduc la comanda dar pe stoc sigur nu au Very Happy
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Dum Mar 11, 2007 8:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai la asta ma refeream..poti sa le zici dak pot sa iti aduca..sa fac o comanda,,..ceva de genu Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
krapu

Data înscrierii: 17/Noi/2007

MesajTrimis: Sâm Noi 17, 2007 8:05 am    Titlul subiectului: salut Răspunde cu citat (quote)

am si eu nevoie de incarcator , cablu de date si casti daca are careva de vanzare sau stie 1 magazin unde pot gasi .... ms frumos ....caut de 1 luna si nu gasesc nimic ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mar Mar 11, 2008 3:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cauta pe forumurile din tara imposibil sa nu gasesti si oricum mult mai ieftine decat in magazin!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template