Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Rezistenta !!!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orice altceva legat de telefonul mobil
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
HoleInOne

Data înscrierii: 20/Apr/2006

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 9:00 am    Titlul subiectului: Rezistenta !!! Răspunde cu citat (quote)

Rezistenta !!!Am si eu o intrebare Very Happy Am vazut ca la siemens sunt niste modele "protejate". Adica cu ala poti sa il bagi in apa, sa dai cu el de pamant si nuare nimic .... sau cum .. ? Question Question Question Question Question
Candy

Data înscrierii: 12/Ian/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 9:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing lolllllolooloi Laughing Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Apocalyps

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 8:45 am    Titlul subiectului: Re: Rezistenta !!! Răspunde cu citat (quote)

HoleInOne a scris:
Rezistenta !!!Am si eu o intrebare Very Happy Am vazut ca la siemens sunt niste modele "protejate". Adica cu ala poti sa il bagi in apa, sa dai cu el de pamant si nuare nimic .... sau cum .. ? Question Question Question Question Question

Lol, nici chiar asa, dar ideea e , ca daca iti cade nu se face bucatzele si/sau daca nimereste in balta, nu se strica sau daca esti cumva pe offroad Smile))) si nimereste in namol, nu intra in el, se murdareste doar carcasa ! cam asta e ideea ! Cool
Sus
Jaws

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Sâm Iun 17, 2006 9:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Siemens-urile astrea sunt la fel ca Nokia 5500 Sport si Benq-Siemens-ul asta nou M81.
Sus
JerrY00

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Sâm Iun 24, 2006 8:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intre Nokia 5500 Sport si Benq-Siemens M81, care vi se pare mai misto ? Si ca design si ca performante. Eu "simpatizez" mai mult 5500 Sport-ul.
Sus
Dell

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Tg.Mures

MesajTrimis: Sâm Iul 15, 2006 9:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nokia clar, cel putin dpdv al functiilor pe care le are. Si oricum, parca am mai multa incredere in Nokia, decat in BenqSiemens.
Sus
M&M

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 11:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

JerrY00 a scris:
Intre Nokia 5500 Sport si Benq-Siemens M81, care vi se pare mai misto ? Si ca design si ca performante. Eu "simpatizez" mai mult 5500 Sport-ul.

5500 Sport, superior din toate punctele de vedere !
Sus
saureign
Vizitator

MesajTrimis: Mar Aug 22, 2006 12:15 pm    Titlul subiectului: despre rezistenta Răspunde cu citat (quote)

am avut mai toate telefoanele "rezistente", cu exceptia lui 6250.
am ramas cu impresii foarte bune despre Ericsson R310s si despre Siemens ME45 (desi "rechinul" era mai tare, la propriu). Siemens M75 a fost o dezamagire, nu l-am regretat. Momentan am 5140i, de care sunt destul de multumit (cel putin, lanterna m-a scos din kkt noaptea, pe munte).
Din tot ce am avut, cel mai rezistent a fost R310s, pacat de capacul de la port, care nu era fix; in rest, super tare (avea inclusiv membrana gore-tex pe difuzor si microfon...)
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orice altceva legat de telefonul mobil Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template