Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
motorola V3X vs sony ericsson K750

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Dum Mar 11, 2007 12:21 am    Titlul subiectului: motorola V3X vs sony ericsson K750 Răspunde cu citat (quote)

lansez o provocare..care credeti ca e mai bun?motorola V3x?sau sony ericsson k750?astept opinii Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Mar 14, 2007 2:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la design casitga Motorola V3X; la functii castiga K750i ! asta inseamna ca S-E K750i este mai bun decat V3x pt ca nu designul conteaza, ci ceea ce stie Wink
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Lun Mar 19, 2007 10:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"care e mai bun", cred ca nu se refera la design, v3x, are clapeta, in plus cred ca am auzit mult mai multi oameni care spun ca nu stiu de ce li se stinge, diverse probleme, parerea mea tot ceea ce are clapeta necesita mai multa atentie, deci k750 desi sincer nu prea imi place
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Sâm Apr 14, 2007 2:28 pm    Titlul subiectului: K750 Răspunde cu citat (quote)

Singurul lucru care numi place la telefoanele sony mai ales cele cu joystick este ca se strica destul de repede are un prieten de al meu si nu imi merge joystickul de loc .CAnd se strica joystickul ii destul de dificil sa fac iceva cu el.In r.este telul ii bun cu o camera de 2MP ceti mai trebe
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template