Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
CE oferta este acum la vodafone...

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 9:11 am    Titlul subiectului: CE oferta este acum la vodafone... Răspunde cu citat (quote)

Am vazut o reclama ceva cu 26 de oameni ....cu doar 3 & chiar e adevarata sau era altceva???Stie cineva..?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 1:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu am auzit ceva ceva..da era pt tineri pana in 26 de ani...si...ceva cu 26 de oameni..aaa am gasit ceva uite:la abonament le oferim tinerilor pana in 26 de ani extraoptiunile-500 minute lunar in grup 26=4.75 $ si 500 de mesaje (sms & mms)=3 $ activarea optiunilor pe www.vodafone.ro/26 asta era o reclama intrun ziar de azi... Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 2:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
si eu am auzit ceva ceva..da era pt tineri pana in 26 de ani...si...ceva cu 26 de oameni..aaa am gasit ceva uite:la abonament le oferim tinerilor pana in 26 de ani extraoptiunile-500 minute lunar in grup 26=4.75 $ si 500 de mesaje (sms & mms)=3 $ activarea optiunilor pe www.vodafone.ro/26 asta era o reclama intrun ziar de azi... Wink

super oferta ! multi o sa`si activeze aceasta optiune ...
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 3:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie sincer..nu mi se pare chiar cine stie ce......da..poate mesajele..minutele mai putin.. Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
smoke

MesajTrimis: Lun Mar 19, 2007 10:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu e asa rentabil, sincer mi-am cam dat eu seama, tu poti vb doar cu acei oameni care si-au activat acea extraoptiune, deci e ceva de genu campus restrans, nu le convine tuturor sa isi activeze,dar vor avea multi care nu stiu si vor da acei3$, sincer o miscare prea desteapta!!!
Sus
ana_alcatel

Data înscrierii: 27/Feb/2007

MesajTrimis: Mie Mar 21, 2007 11:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

smoke a scris:
nu e asa rentabil, sincer mi-am cam dat eu seama, tu poti vb doar cu acei oameni care si-au activat acea extraoptiune, deci e ceva de genu campus restrans, nu le convine tuturor sa isi activeze,dar vor avea multi care nu stiu si vor da acei3$, sincer o miscare prea desteapta!!!

smoke de ce sa nu fie rentabil, ia uite-te in agenda ta de telefon si vezi cine e pe vodafone, si cu care comunici cel mai mult
nu ti-ar ajunge 26 de persoane? eu am vre-o 10 cu care comunic nonstop si sunt si pe cosmote si orange
ia mai gandeste-te .
Sus
smoke

MesajTrimis: Vin Mar 23, 2007 12:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

problema nu e de ce nu mia-r conevni mie, dar de ce tu esti sigura ca acei oameni cu care vb eu or sa isi activeze si ei!!!!Pentru eu din ce inteleg acolo este una dintre conditii nu???
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template