Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
NOKIA 6131
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Sâm Apr 14, 2007 1:28 pm    Titlul subiectului: NOKIA 6131 Răspunde cu citat (quote)

Ce parere aveti de telefonul 6131 ?????
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Apr 18, 2007 12:42 pm    Titlul subiectului: Re: NOKIA 6131 Răspunde cu citat (quote)

scanteie a scris:
Ce parere aveti de telefonul 6131 ?????

Este destept ! Desginul cam de un 9, pozele le face super, insa am citit pe internet ca este facut dintr-un material care se distruge foarte repede ! Deci, asta zic ca-i scade pretul si valoare. Pentru ca a fost in oferta la Orange la BestDeal si l-a cumparat multa lume, a avut succes, dar daca nu era in oferta nu stiu daca era asa renumit Razz.
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Apr 18, 2007 4:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dupa parerea mea e un dezastru de telefon Laughing
Are nenumarate probleme de soft iar autonomia e nepermis de mica (1-3 zile). Plus ca plasticul din care e facut da o senzatie de ieftin Rolling Eyes
scanteie

MesajTrimis: Mie Apr 18, 2007 8:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nush ce sa zic am avut telefonul in mana si a fost f bine s im vazut la mult lume vreu sa imi cumapar acuma un telefon si mam gandit la un 6131 sa voi ce ziceti un telefon de 135 euro ?
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin Apr 20, 2007 6:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ti-as recomanda SEW300 sau Samsung E250 daca nu te intereseaza prea mult camera. Daca vrei si camera decenta atunci Philips 960.
scanteie

MesajTrimis: Sâm Apr 28, 2007 12:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cat suporta telefonul asta sunt curios ? 2GB ?? oare
Sus
J3N

MesajTrimis: Lun Apr 30, 2007 9:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

scanteie a scris:
cat suporta telefonul asta sunt curios ? 2GB ?? oare

eu nu am vazut nicaieri sa fi scris cat suporta ... asta inseamna ca poate suporta si 2 gb. Wink
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Dum Mai 06, 2007 11:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

2gb???? crek suporta..da ce faci man cu 2 gb la un tel? uau..si 1 gb mi se pare mult Razz
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
scanteie

MesajTrimis: Dum Mai 06, 2007 8:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da stiu ca ii mult 2 GB da am vrut sa stiu ca nicaieri nu arata
Sus
J3N

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2007 5:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
2gb???? crek suporta..da ce faci man cu 2 gb la un tel? uau..si 1 gb mi se pare mult Razz

iti zic eu ca ai ce face ! doar sa fie destept telefonul ! eu am 512 MB si nu ma satur deloc cu ei Laughing
jmenar

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2007 7:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai ia-ti uunu e 1 gb Embarassed
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
scanteie

MesajTrimis: Joi Mai 10, 2007 3:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa ai un telefon care sa mearga MEPG4 si un card de 1 GB pui un film si ce bine te uit la el Razz
Sus
J3N

MesajTrimis: Mar Mai 15, 2007 2:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

scanteie a scris:
sa ai un telefon care sa mearga MEPG4 si un card de 1 GB pui un film si ce bine te uit la el Razz

doar sa ai timp sa te poti uita la el Razz ...totusi, daca suntem intr-un topic cu 6131, pe el merg filmele ?
jmenar

MesajTrimis: Mar Mai 15, 2007 4:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am vazut un video clip.. la un prieten..destul de bn se vedeea Rolling Eyes Wink
filosofu

Data înscrierii: 08/Mai/2007

MesajTrimis: Joi Mai 24, 2007 10:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E un telefon care nu marita sa il iei desi e NOKIA!!!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template