Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Telefoane gratis

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
1i

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Severin

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 10:24 am    Titlul subiectului: Telefoane gratis Răspunde cu citat (quote)

Ajtia de la cosmote au inceput in forta, vad ca vor sa-si fac cat mai multi clienti, normal e logic, au aparut acum si trebuie sa concureze cu connex si orage care au deja ani buni la noi in tara...dupa oferta cu celebrele 2000 de minute, cu care au atras frumusel o gramada de clienti, au scos oferta asta noua cu telefoanele gratis la abonament...parerea mea tot o idee buna e, avand in vedere ca sunt foarte multi care vor telefoane klumea si o gramada de minute pe care sa le vorbeasca...
Incet, incet cred ca o sa acopere un segment destul de mare al pietei....bine acum parerile sunt impartite, iar totusi noile abonamente cu telefoane gratis sunt destul de scumpe...da si asa merita...insa din nou, asta e parerea mea...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
superstar

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 10:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

parerea ta ca parerea ta, dar parerea mea Very Happy e ca abonamentele alea sunt extrem de scumpe. Mai bine dau eu bani pe telu ala si imi iau un abon mai omenesc ca pret, decat telu gratis si abonamentu SCUMPEANU' !!!!
Sus
Geo

Data înscrierii: 25/Apr/2006
Locație: Severin

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 10:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da oferte sunt, ai dreptate, firma trebuie ridicata, insa parerea mea despre ultima oferta, cea cu telefoanele gratis, e ca nush...nu prea merita, totusi abonamentele au un pret cam mare...nush cate persoane isi permit sa dea 50 de euro pe un abonament fie el cu tot cu telefonul gratis....totusi e o suma destul de mare
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 11:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Incearca ei multe, dar aceste oferte sunt doar pentru cei care vb cu prietena/prietenu in rest nu poti face mare lucru. Nici sms uri la numere scurte nu poti da
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mariusik

Data înscrierii: 29/Sep/2006
Locație: Oradea

MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 10:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

EDu nu am vazut telefoane gratise la cosmote care intr-adevar sa fie frumusele si sa coste mai mult de 100 de dolari.
Sus
crazy4u

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Noi 30, 2006 1:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt telefoane mai bunicele, dar alea se dau gratis la un abonament de 50 de $ pe luna!
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 11:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mi se pare cam asemanatoare oferta la Cosmote cu oferta la Vodafone,...Oare s-au luat dupa acestia,ca si la cartele si la abonamente seamana foarte mullllllttttttttttt!
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Ian 28, 2007 10:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

decat sa fac abonament pe 1 an sau 2 ani si sa iau un tel de 400 euro gratis si sa platesc dupa aceea in toata luna cat 2 mil la abonament, mai bine cumpar un tel klumea pe un abonament mai simplu Razz
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Dum Mar 11, 2007 12:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pt cei care nu stiu...astia de la cosmote zic ca dau telefoane gratis la abonament..da defapt platesti telu cu varf si indesat in fiecare luna..abonamentul lunar
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Mar 11, 2007 9:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
pt cei care nu stiu...astia de la cosmote zic ca dau telefoane gratis la abonament..da defapt platesti telu cu varf si indesat in fiecare luna..abonamentul lunar

pana la urma ajungi sa platesti peste pretul telefonului respectiv Smile
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Dum Mar 11, 2007 8:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da exact Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template