Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
XENIUM !
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Philips
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
JerrY00

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 8:20 am    Titlul subiectului: XENIUM ! Răspunde cu citat (quote)

ce inseamna fratzilor Xenium, la philips-i astia ! e ceva de capu' gamei asteia ?????
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PussyCat

Data înscrierii: 22/Feb/2006

MesajTrimis: Sâm Apr 29, 2006 11:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da ce, tre sa insemne neparat ceva?
mradval
Vizitator

MesajTrimis: Joi Mai 04, 2006 3:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt in cadere libera cei de la Philips, divizia telefoane mobile....
Au inchis un mare centru de reparatii din Franta si nu mai au mult de trait...
Sus
Shmecheru'

MesajTrimis: Vin Mai 05, 2006 7:58 am    Titlul subiectului: Re: XENIUM ! Răspunde cu citat (quote)

JerrY00 a scris:
ce inseamna fratzilor Xenium, la philips-i astia ! e ceva de capu' gamei asteia ?????

Bah, teoretic ar trebui s fie super bune, ca Xenium vinde de la "Insanely Long Battery Life".
Acum de faza cu service-ul din Fr. n-am idee, o fii .... pana mea.
NOS

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 12:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E destul de reusita gama asta Xenium de la Philips. Arata si bine, tine bateria super mult unele sunt dotate cu tot felu de functii, altle nu, dar sunt ieftine, cred ca sunt teluri destul de reusite.
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 4:49 pm    Titlul subiectului: Re: XENIUM ! Răspunde cu citat (quote)

JerrY00 a scris:

slabute.. eu zic sa te axezi pe alta firma.. ca mai sunt.. mai bune Laughing

din cate am vazut... si am cautat nici unul nu e complet. din gama Xenium
Sus
fighterFox

Data înscrierii: 09/Oct/2006
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 8:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu isi merita pretul!!!
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Orice scot scot cu cap deci un folos au, dar poate nu a fost inca descoperit!!! Exclamation
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Dum Noi 05, 2006 10:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fighterFox a scris:
Nu isi merita pretul!!!

la ce model nu isi merita pretul?
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mar Noi 07, 2006 8:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pretul si-l merita..dar pana la urma ce stiu asta xenium sa faca???
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Mar Noi 07, 2006 6:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
Pretul si-l merita..dar pana la urma ce stiu asta xenium sa faca???

ia si priveste pe siteul forumului ca sunt mai multe modele! Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Vin Noi 10, 2006 2:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E cam dezavantajos cu camera ca au aparut alea de 2, chiar 3.2 si asta are doar 1.3....
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
E cam dezavantajos cu camera ca au aparut alea de 2, chiar 3.2 si asta are doar 1.3....

au aparut si de 5 mpx OceanBoy telefonul meu are camera de 0.3 mpx si e bunicica.. se pot vedea pozele cat de cat frumos.
asta depinde si de cine face poza!

daca maine apare telefon cu camera de 8 mpx.. vei spune ca nokia N93 e dezavantajos ca este si cu 8?
Un telefon nu se rezuma doar la camera si 1,3 mpx si 2 mpx este deajuns pentru un telefon mobil. Pentru noi oamenii de rand Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CORect AICI MI-AI PLACUT!!!E de ajuns pentru un tel mobil, dar nu vezi ca pentru cei care nu sunt"ca noi oamenii de rand" nu le ajunge!!!!
Sus
roberto

Data înscrierii: 28/Sep/2006
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu conteaza asa mult camera....!!!Trebuie sa fie cat de cat, in primul rand trebuie sa fie avantajos raportul calitate-pret!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Philips Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template