Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
VARZA !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sagem
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ronaldinhooo

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 10:34 am    Titlul subiectului: VARZA ! Răspunde cu citat (quote)

Sincer dupa mine, asta e o firma super naspa ..... nu e nimic de capu' lor... ! au printre cele mai naspete tels-uri. Sagem sunt VARZA ! alte opinii ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
James

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Locație: Hunedoara

MesajTrimis: Sâm Apr 29, 2006 11:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adevaru e ca nu prea au fost ei pe primele locuri in top, dar nici nu au pikat ca altii, adik e un producator mai slab, dar inca face fata pietei
Sus
Sk8erBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Iun 06, 2006 10:26 am    Titlul subiectului: Re: VARZA ! Răspunde cu citat (quote)

ronaldinhooo a scris:
Sincer dupa mine, asta e o firma super naspa ..... nu e nimic de capu' lor... ! au printre cele mai naspete tels-uri. Sagem sunt VARZA ! alte opinii ?

TRU TRU !!! Laughing
SyCrOn

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Sâm Iun 17, 2006 9:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In ultimul timp, au mai "evoluat" ceva ... dar tot slabuti raman. Nici nu se pune problema sa se compare cu Samsung sau Nokia. Mai au mult de munca pana sa ajunga acolo.
Sus
Pilow

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Giurgiu

MesajTrimis: Vin Iun 23, 2006 9:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sagem - firma NASOALA !
Sus
Andy16

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Braila

MesajTrimis: Joi Ian 11, 2007 9:49 am    Titlul subiectului: HM... Răspunde cu citat (quote)

Question SAGEM E DESTUL DE BUNA FIRMA CE ESTE DREPT si din kte am vazute nu toate modele fk pozele bine dar la mp3 se aud super tare problema lor este k se blocheaza si preiau comanda fffff greu la meniu.....mai ales la myx5-2 myx6-2 etc....in rest bunicik marca
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 24, 2007 2:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

andy16, nu te supara dar la sagemul meu meniul merge fara nici o problema, doar ca apare problema cand incep sa ma uit la imaginile de pe card...merge fff incet, dar in rest merge super Razz
J3N

MesajTrimis: Lun Ian 29, 2007 7:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A incercat cineva sa decodeze ? A reusit ?
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 3:43 pm    Titlul subiectului: Re: VARZA ! Răspunde cu citat (quote)

ronaldinhooo a scris:

depinde ce modele.........myx 8 l-ai incercat?
Sus
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 3:45 pm    Titlul subiectului: Re: VARZA ! Răspunde cu citat (quote)

Compaq a scris:
ronaldinhooo a scris:

depinde ce modele.........myx 8 l-ai incercat?

My X6-2 e cel mai bun de la Sagem ... restu sunt sub el... Chiar si Sagem My X8 Razz
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Sâm Mar 10, 2007 11:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ideea e ca sagemu nu e prea cunoscut..si ultra bagat in reclame...da fac telefoane bune..care depasesc uneori unele modele de teleofane de la mai marii nokia sony ericsson...dupa parerea mea..sagem myx6-2 e cel mai tare sagem...adic...are multe lucruri:1.3 mp,mp3 slot card..256k...destule ..iar pretu nu e mare..raportu pretz/calitate=fff bun
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

MesajTrimis: Dum Mar 11, 2007 9:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
ideea e ca sagemu nu e prea cunoscut..si ultra bagat in reclame...da fac telefoane bune..care depasesc uneori unele modele de teleofane de la mai marii nokia sony ericsson...dupa parerea mea..sagem myx6-2 e cel mai tare sagem...adic...are multe lucruri:1.3 mp,mp3 slot card..256k...destule ..iar pretu nu e mare..raportu pretz/calitate=fff bun

si sagem my700x Smile
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Dum Mar 11, 2007 8:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asai..si my 700x ai dreptate Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sagem Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template