Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Germanos, Germanos ieeee
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Dealeri si Service-uri GSM
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
TRS

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin Dec 16, 2005 9:19 am    Titlul subiectului: Germanos, Germanos ieeee Răspunde cu citat (quote)

Ba tari astia de la Germanos au o reducere la tel iarna asta de belea...Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
XXL
Vizitator

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 11:23 am    Titlul subiectului: Re: Germanos, Germanos ieeee Răspunde cu citat (quote)

Eu unu sunt client fidel.....parerea mea ca.....sunt cei mai tari
Sus
SunofGod

Data înscrierii: 20/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 2:05 pm    Titlul subiectului: Re: Germanos, Germanos ieeee Răspunde cu citat (quote)

Mda......si iti mai dau si 350k rest ... cand iti iei mobil Very Happy
Sus
Weed

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 12:46 pm    Titlul subiectului: Re: Germanos, Germanos ieeee Răspunde cu citat (quote)

Pai e chiar tare oferta...nu? Cu putin noroc iti mai iei un mobil de bon Laughing
Sus
Virus

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 2:54 pm    Titlul subiectului: Re: Germanos, Germanos ieeee Răspunde cu citat (quote)

Partea nashpa e ca au stocu cam limitat si cand iti e si tie lumea mai draga si vrei si u sa-ti iei un mobil anume.......nu este in stoc Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus
Over

Data înscrierii: 15/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:47 pm    Titlul subiectului: Re: Germanos, Germanos ieeee Răspunde cu citat (quote)

Sunt superi marfa....tot timpu au avut oferte superi tari....
Sus
NOS

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:03 pm    Titlul subiectului: Re: Germanos, Germanos ieeee Răspunde cu citat (quote)

Virus a scris:
Partea nashpa e ca au stocu cam limitat si cand iti e si tie lumea mai draga si vrei si u sa-ti iei un mobil anume.......nu este in stoc Crying or Very sad Crying or Very sad

asta ma enerveaza si pe mine, vrei si tu un mobil ca omu, si cand ti-e lumea mai draga ... "stiti, nu mai avem pe stoc' dar o sa primim, mai asteptati." e jenant. Si inca o chestie, nu au FAX in magazinele lor !!! rusineeee ! Totusi au oferte bune si in privinta relatiei cu clientii, they rule !
Sus
XSpeed

MesajTrimis: Vin Dec 30, 2005 2:24 pm    Titlul subiectului: Re: Germanos, Germanos ieeee Răspunde cu citat (quote)

SunofGod a scris:
Mda......si iti mai dau si 350k rest ... cand iti iei mobil Very Happy

Ar fi misto sa iti dea "restu" ala, cum ii zici u, sa poti cumpara cu el de oriunde nu numai de la ei din magazin. NU?
Sus
agent007

MesajTrimis: Vin Dec 30, 2005 2:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lasa man, ca si asa e bine, ca iti strica o reducere de 350mii la urmatoarea achizitie de la ei din mag? Sau poate i nevoie de dvd's sau cd's ceva. Buni si aia!
Kano

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asa......io zic ca dintre dealeri sunt cei mai tari, ganditiva numai ca au reprezentante in toata tara si tot timpu au oferta astea sunt cele mai tari calitati ale unui dealer k sa-ti dai seama dak e bun Wink parerea mea
Sus
shutzu007

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 8:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bah, da chiar, cate reprezentante (magazine) au ?
Sus
DonJuan

Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 8:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Astea care sunt acum pe site sunt toate ?
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Dec 22, 2006 11:09 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Inseamna ca le merge destul de bine daca au atatea doar in Bucuresti!
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Feb 18, 2007 9:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Germanos sunt tari pentru ca, din cate stiu eu si din cate am aflat, sunt parteneri si Orange, si Vodafone, si Cosmote !
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Dum Mai 06, 2007 11:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

oho..pai daca esti partener si cu orange si cu vodafone si cu cosmote...oho.iti dai seama... Laughing
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Dealeri si Service-uri GSM Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template