Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Ia sa vedem! VS3 sau E770 !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Panasonic VS3 vs. E770 Motorola
Panasonic VS3
37%
 37%  [ 3 ]
Motorola E770
62%
 62%  [ 5 ]
Voturi totale : 8

Autor Mesaj
Mutly_the_Dog

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 9:47 am    Titlul subiectului: Ia sa vedem! VS3 sau E770 ! Răspunde cu citat (quote)

Sincer, nu ma hotarasc care ar merita mai mult Very Happy ! chiar vreau un tel, dar sunt in dubii Very Happy ! Un tel. dintre astea doua !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
HoleInOne

Data înscrierii: 20/Apr/2006

MesajTrimis: Sâm Apr 29, 2006 11:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea ca Samsungul, ca are in minus, doar faptul ca nu are card! si in plus, un display de mori langa el acolo !!!
James

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Locație: Hunedoara

MesajTrimis: Sâm Apr 29, 2006 11:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu unu pana acum am avut 3 telefoane motorola, dintre care ultimul este un v360...si sunt foarte multumit de ele, panasonic inca n-am incercat s-o spun pea dreapta, insa park tot cu motorola raman, m-am obisnuit cu ei si sunt destul de multumit
Sus
kisser}{

MesajTrimis: Mar Mai 02, 2006 8:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu zic moto, ca e mult mai usor de gasit accesorii la el, si pe deasupra mai are si card !!!
Sus
Angel24

MesajTrimis: Mie Iun 14, 2006 12:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie mai mult imi place Motorola-ul ! Cool
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 24, 2007 6:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

merg pe VS3 ... display de 16mil de culori, camera 1.3 MPX ... e peste motorola Razz
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template