Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Ajutor factura MyVodafone

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
george_escu

Data înscrierii: 10/Mar/2009

MesajTrimis: Mie Mar 11, 2009 10:42 am    Titlul subiectului: Ajutor factura MyVodafone Răspunde cu citat (quote)

Am platit ieri factura de abonament prin MyVodafone si apoi am in reincarcat o cartela, tot online. Pentru ambele operatiuni am primit un email de confirmare a platii si care, zic ei, are rol de chitanta. Problema consta in faptul ca abonamentul e pe firma si am nevoie de o factura pentru plata efectuata, insa MyVodafone nu mi-a trimis nicio factura, macar una in format electronic, nimic. Pentru rencarcare n-am nevoie de facturi si chitante, deci nu sunt probleme, insa pentru abonament imi trebuie documente la contabilitate. Am dat telefon la relatii cu clientii si mi-au raspuns ca nu emit facturi pentru platile online, ceea ce mi se pare o porcarie. Cum sa justific plata abonamentului in contabilitate, ce sa fac? Astept ajutorul vostru.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dancris

Data înscrierii: 11/Mar/2009

MesajTrimis: Mie Mar 11, 2009 7:20 pm    Titlul subiectului: eu reincarc fara factura Răspunde cu citat (quote)

Foarte nashpa din partea lor, nu stiam ca au problema asta. Eu n-am treaba cu facturi si chitante, asa ca mi-am reincarcat cartela fara greturi prin myvodafone. In mare, cred ca omul simplu are mai multe avantaje daca merge pe net. Ganditi-va ca faci plata in cinci minute, de acasa. Daca vrei informatii despre numarul tau, ai totul acolo (codul PUK, factura detaliata si altele). Imi convine si pentru ca dau un bonus daca reincarci online, stiu ca la 10 euro, dau 15% bonus, adica mai mult decat la magazine.
Sus
serbancis

Data înscrierii: 13/Mar/2009

MesajTrimis: Vin Mar 13, 2009 12:17 pm    Titlul subiectului: Promotii MyVodafone Răspunde cu citat (quote)

Pe langa argumentul comoditatii, Vodafone aduce promotii pentru a ne convinge sa folosim MyVodafone:
- bonus special de 5%, adaugat la bonus-ul obisnuit pentru reincarcarea cartelei. Lista de bonusuri e aici.
- tombola zilnica daca reincarci online. Se da cate un telefon Nokia 5310 Xpress Music in fiecare zi pana pe 16 martie 2009. Detalii aici.
Sus
serbancis

Data înscrierii: 13/Mar/2009

MesajTrimis: Mar Mar 17, 2009 2:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca promotiile deja incepute pe MyVodafone nu ne-au convins inca sa reincarcam online, iata ca operatorul vine cu inca una calda: curs valutar preferential la reincarcarile cartelei prin MyVodafone, adica 1 euro = 3,96 RON. La o reincarcare de 10 euro, ma scot mai ieftin cu 3 RON fata de cursul de la banci. Vezi aici.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template