Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Vodafone premiaza Orange

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
dancris

Data înscrierii: 11/Mar/2009

MesajTrimis: Vin Iul 17, 2009 3:21 pm    Titlul subiectului: Vodafone premiaza Orange Răspunde cu citat (quote)

Mare minunatie mi-a fost dat sa vad astazi. Un prieten mi-a recomandat concursul asta (de fapt, cred ca au un sistem automat de recomandari care trimite mesaje la toata lista). Asa. Ironia e ca la concurs pot participa abonati din toate retelele, adica o sa vina abonatul Orange si o sa castige premiul Vodafone. Nu e comic?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
coryna

Data înscrierii: 11/Mar/2009

MesajTrimis: Joi Iul 23, 2009 2:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vodafone nu premiaza Orange. Vodafone se premiaza pe sine, adica atrage abonatii celorlalte retele, ii vrajeste ca sa-i converteasca la Vodafonism Wink . Dar cui ii pasa. Mie, ca simplu utilizator de net mi se pare mai interesant concursul asta decat strategiile lor de marketing. M-am inscris si sper sa pun mana pe un LG KM900 Arena pe 31 iulie cand sunt extrase numerele castigatoare Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template