Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
siemens ax72
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
florin suciu
Vizitator

MesajTrimis: Dum Mai 14, 2006 9:46 pm    Titlul subiectului: siemens ax72 Răspunde cu citat (quote)

Are cineva siemens ax72?Cum e?Ma intereseaza in special bateria.
Sus
Peppermint

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Lun Mai 15, 2006 8:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sal. Man, are un amic de-al meu, ax72, e bunicel telu, adica bun, ca nu are probleme cu el .... e fiabil Smile. CA baterie, e o baterie normla de Siemens, undeva la 3 zile tine,cu juma de ora vorbit .... si in rest jucat la el ..... ! Adica pt. cate dotari are, telu se comporta dstul de bine.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cri$

Data înscrierii: 07/Ian/2006
Locație: Iasi

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 8:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum e si in functie de cum prinzi, ca eu am auzit ca tels astea, le tine batt si o saptamana.
Sus
kisser}{

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 3:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cri$ a scris:
Acum e si in functie de cum prinzi, ca eu am auzit ca tels astea, le tine batt si o saptamana.

Basme, frate, cel mai longeviv siemens, e pe la 3-4 zile maxim !!!!!!
Sus
Jupanu'

Data înscrierii: 05/Mai/2006

MesajTrimis: Lun Iun 26, 2006 8:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

kisser}{ a scris:
Cri$ a scris:

Basme, frate, cel mai longeviv siemens, e pe la 3-4 zile maxim !!!!!!

Man, nu poti sa stii, eu zic ca e , cum zice "kisser" adica tine de noroc, si cat de bine e formatata bateria !
Sus
4x4

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm Iul 15, 2006 8:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Siemensurile, in general, nu au ele bateria prea stralucita si cred ca nici AX72 nu face exceptie. Parerea mea, ca le trebuie o formatare adecvata.
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 2:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e frumos telefonul. Daca vrei doar sa il folosesti pentru a vorbi sau a trimite mesaje, nu ezita sa iti cumperi unul.
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 2:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
e frumos telefonul. Daca vrei doar sa il folosesti pentru a vorbi sau a trimite mesaje, nu ezita sa iti cumperi unul.

DACA TE ITNERESEAZA DOAR ASTEA. MAI BINE IA-TI NOKIA 11XX SI BATERIA GARANTAT 5 ZILE
Sus
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 2:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am zis ca ma intereseaza pe mine, am scris pt cel care a creat topicul Razz. Si nu o sa imi iau Nokia 11xx ca am deja un Nokia 3310 ... dar care sta din pacate mai tot timpul la incarcat ! Smile
Compaq

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 6:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

SI EU AM RASPUNS CELUI CARE A CREAT TOPICUL NU TIE.
Sus
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 6:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

uita-te la ceea ce ai scris..ca ai "citat" si postul meu Razz
Compaq

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 6:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
uita-te la ceea ce ai scris..ca ai "citat" si postul meu Razz

I-AM DAT DOAR UN EXEMPLU CA SI TINE..... VREI SA ITI DESENEZ CA SA INTELEGI?
Sus
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 6:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu sunt copil incat sa nu inteleg ! Nu e nevoie sa desenezi. Razz
Compaq

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 6:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
nu sunt copil incat sa nu inteleg ! Nu e nevoie sa desenezi. Razz

OK MA BUCUR CA IN SFARSIT TE-AI PRINS
Sus
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 6:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bine. Smile
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template