Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Detalii si oferte Vodafone....
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ana_alcatel

Data înscrierii: 27/Feb/2007

MesajTrimis: Joi Mar 08, 2007 11:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

T3O a scris:
Nu te-as sfatui sa iti iei V3-ul. Din experienta iti spun ca nu e un model reusit. Are o autonomie slaba si multiple probleme de soft.
Oricum decizia e a ta Wink

iti multumesc.
ti-am citit mesajul dar am scirs doar acum
am fost la magazin cu persoana respectiva si spre surprinderea mea a ales un telefon foarte ieftin Sharp GX29..dar frumos
ms inca odata.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Sâm Mar 10, 2007 10:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

iti multumesc.
ti-am citit mesajul dar am scirs doar acum
am fost la magazin cu persoana respectiva si spre surprinderea mea a ales un telefon foarte ieftin Sharp GX29..dar frumos
ms inca odata.[/quote]
GX29 are un design placut si e destul de bunicel Wink
ana_alcatel

MesajTrimis: Sâm Mar 10, 2007 6:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stiu Very Happy de aceea ia si placut
Sus
J3N

MesajTrimis: Mie Mar 21, 2007 1:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da, dar este un lucru pe care nu-l inteleg. Cele 200 de minute le poti vorbi doar cu cei care au aceasta optiune ? Si cu 26 dintre ei ... de zice in grup 26 ... poate ma lamureste careva. Mersi...
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Joi Mar 22, 2007 8:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

26 pt ca e destinata tinerilor pana in 26 de ani, iar minutele le poti folosi doar cu cei inscrisi in program, tastand * in fata nr de tel ( ca la Campus)
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Mar 23, 2007 12:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

deci intr-un cuv e o tzapa!!!!!!!!!!!intr-un fel sau altul pentru cei care se grabesc sa activeze fara sa isi dea seama ca nu se stie daca mai are cineva activata aceasta extraoptiune!!!
E mai naspa decat happy number pe o parte sau identica..daca 2 persoane isi actriveaza amandoua acea extraoptiune!!!
Sus
J3N

MesajTrimis: Vin Mar 23, 2007 3:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

smoke a scris:
deci intr-un cuv e o tzapa!!!!!!!!!!!intr-un fel sau altul pentru cei care se grabesc sa activeze fara sa isi dea seama ca nu se stie daca mai are cineva activata aceasta extraoptiune!!!
E mai naspa decat happy number pe o parte sau identica..daca 2 persoane isi actriveaza amandoua acea extraoptiune!!!

prima data judeci si iti intrebi prietenii daca isi activeaza si ei optiunea sau o au deja activata...doar asa merita sa o activezi. nu e tzapa deloc...
ana_alcatel

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2007 8:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

corect nu are de ce sa fie teapa.
problema mare e ca , vodafone s-a trezit prea tarziu, cosmote nu stiu daca inca domina si la abonamente pentru ca nu prea are min. nationale ,dar la cartele 100 %

Daca ai 26 de friends in vodafone , nu ai avea motive sa nu iti pui aceasta optiune.
Sus
T3O

MesajTrimis: Mie Mar 28, 2007 8:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu trebuie sa ai 26 de prieteni cu extraoptiunea activata.... minutele le poti folosi cu toti cei care sunt in grup26..... 26 vine de la varsta maxima a celor care se pot inscrie Wink
smoke

MesajTrimis: Mie Mar 28, 2007 8:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai si eu ma inscriu, pot vb cu cineva care e inscris...sincer mi se pare prea complicat degeaba....
Sus
T3O

MesajTrimis: Mie Mar 28, 2007 8:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai bine nu era? Laughing
Ce e asa complicat sa formezi * in fata nr de tel ..... 200min la 3$ vroiai probabil sa fie nationale....nu? Rolling Eyes
Confunzi Vodafone-ul cu Cosmoteul.....
smoke

MesajTrimis: Sâm Mar 31, 2007 9:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

deci eu chiar nu inteleg logica..poate nu sunt bine informat...care e faza eu pot vb doar cu cei care sunt inscrisi si au aceasta extraoptiune activata nu???
Sus
ana_alcatel

MesajTrimis: Sâm Mar 31, 2007 9:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

smoke a scris:
deci eu chiar nu inteleg logica..poate nu sunt bine informat...care e faza eu pot vb doar cu cei care sunt inscrisi si au aceasta extraoptiune activata nu???

vorbesti in acea extraoptiune e ca la cosmote de cei 3 euro ai 300 de minute si 300 de mesahe ( acum e cu 400 de min si 400 de mesaje) daca vrei sa suni pe orange vorbesti de pe euro ce ii dispui pe cartela.

Asa e si aici vorbesti pe minutele acelea , daca vrei sa suni in alta parte sau tot pe connex si y nu are activat acea optiune platesti> nu iti scade din minute. Smile
Sus
smoke

MesajTrimis: Lun Apr 02, 2007 9:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie nu mi se pare o extraoptiune convenabila sincer!!!
Sus
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mar Noi 27, 2007 10:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

SUPER OFERTA 4 Dolari +10 gratis....oauuuuuuuuuuuu
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Următoare
Pagina 9 din 11

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template