Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
NOKIA 6680

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
PETRE
Vizitator

MesajTrimis: Dum Mai 28, 2006 1:12 pm    Titlul subiectului: NOKIA 6680 Răspunde cu citat (quote)

CE PARERE AVETI DESPRE NOKIA 6680.VREAU SA CUMPAR UNUL DAR MAI INTAI VREAU SA AUD SI NISTE PARERI OBIECTIVE!
Sus
Angel24

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Mai 29, 2006 7:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sal. Man, e destul de bun telefonul, nu am auzit pe nimeni sa se planga de el. Dar parca e putin cam scump. Si sa iei un astfel de telefon de la second, fara garantie ... parca nu se merita.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
petre
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Iun 03, 2006 3:30 pm    Titlul subiectului: * Răspunde cu citat (quote)

nokia 6680 are cumva si optiunea GPS pentru orientare in trafic?
Sus
Angel24

MesajTrimis: Mar Iun 06, 2006 9:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In ciuda dotarilor ... nu cred ca are, dar stiu sigur ca Moto E1000 are Wink !
Sus
crazy4u

MesajTrimis: Joi Dec 14, 2006 10:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da-mi si mie un msg de unde iau si eu jocurile acestea, si cam despre ce e vorba in ele!
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Dec 22, 2006 11:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da-mi si mie niste exemple de jocuri!!!(pt nokia 6680)
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Sâm Dec 23, 2006 12:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Merci mult, dar nu vroiam o lista vroiam sa imi recomanzi tu ceva credeam ca stii niste jocuri mai dragute!!!
Sus
dyablo

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mar Ian 16, 2007 1:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cam multe jocuri, ti-a luat ceva sa le scrii, sau le-ai copiat!
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 23, 2007 5:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nokia 6680, unul dintre cele mai bune telefoane de la Nokia ! este super de tot !!!
iony_ro

Data înscrierii: 31/Ian/2008

MesajTrimis: Joi Ian 31, 2008 10:34 pm    Titlul subiectului: 6680 Răspunde cu citat (quote)

ceva programe unde as putea gasi?
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template