Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Cf62

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
TRS

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin Dec 16, 2005 9:59 am    Titlul subiectului: Cf62 Răspunde cu citat (quote)

Ce ziceti de siemensu cf62?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Gobler

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Vin Dec 16, 2005 11:01 am    Titlul subiectului: Re: Cf62 Răspunde cu citat (quote)

Ba..parerea mea ca e simpatica..insa l-am vazut la un prieten si partea proasta la el e ca te omoara cu 'please wait' cand incerci sa faci ceva prin meniu
Sus
SfinXer
Vizitator

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 9:29 am    Titlul subiectului: Nu va reomand! Răspunde cu citat (quote)

CF62 asta, e un model slabutz. Cei de la Siemens nu prea l-au reusit. Faza cu please wait, e la toate siemens-urile nu numai la asta. Sincer eu nu mi-as lua asa ceva.
Sus
M&M

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 12:49 pm    Titlul subiectului: Re: Nu va reomand! Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea ca numai pretu e de telu asta....Very Happy
Sus
Shmecheru'

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 2:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mah, modelul asta e mai mult de fete !
N0va

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Giurgiu

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 8:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca ti-ai luat tellu sa ne spui si noua....cum merge si in general cum e, vrewau si eu sa imi iau...
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 11:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi place asa cum arata dar nu am umblat deloc cu unul
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template