Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
OrAnGe !!! 3G

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> 3G
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mezzo

Data înscrierii: 04/Mai/2006
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 8:25 am    Titlul subiectului: OrAnGe !!! 3G Răspunde cu citat (quote)

Am auzit ca au bagat si cei de la Orange serviciul 3G. asa e ? daca da, ce oferte/tarife au ?????
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
BigGuy
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 11:27 am    Titlul subiectului: Re: OrAnGe !!! 3G Răspunde cu citat (quote)

Mezzo a scris:
Am auzit ca au bagat si cei de la Orange serviciul 3G. asa e ? daca da, ce oferte/tarife au ?????

Din cate am inteles eu 20 centi/minut....acceptabil nu?
Sus
Danutza
Moderator

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Sâm Iun 17, 2006 8:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E chiar super OK pretu asta. Ramasesera mult in urma orange ca nu lansasera si ei serviciu asta.
Sus
maskeru

Data înscrierii: 29/Sep/2006
Locație: Valcea

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 10:32 am    Titlul subiectului: LA fel ca vodafonu??? Răspunde cu citat (quote)

La vodafone e 20 de centi si la orange tot atat,au cam ajuns egali ar trebui sa se uneasca.!!!!!!
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 5:31 pm    Titlul subiectului: Re: LA fel ca vodafonu??? Răspunde cu citat (quote)

maskeru a scris:
La vodafone e 20 de centi si la orange tot atat,au cam ajuns egali ar trebui sa se uneasca.!!!!!!

BLASFEMIE!!!!! Laughing
Sus
Angel24

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 7:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe cand o acoperire 3G la orange, precum cea de la Vodafone ?
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 6:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Niciodata....... Laughing
Cresc in ritm aproximativ egal, numai ca Voda are avantaj de aproape 1 an Wink
Angel24

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 12:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

T3O a scris:
Niciodata....... Laughing
Cresc in ritm aproximativ egal, numai ca Voda are avantaj de aproape 1 an Wink

LOL Laughing Laughing Laughing . Si daca va trece orange in fatza Razz ! Nu poti sa stii Wink !
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 10:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rog pe cei care au folosit 3g sa posteze aici
cum s-a desfasurat conexiunea si ce tipuri de telefoane/serviciu s-a folosit si ce regiune a tarii
multumesc
Sus
tiger

Data înscrierii: 24/Oct/2006
Locație: Oradea

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 9:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mah pai cam peste tot e la fel am, dar la vodafone,orange nu stiu daca are, De mers se mai intrerupe daca in loc de 3g ai 2.5, ceva de genu, dar nu sunt probleme asa mari!!!!Mere in toate orasele mai mari!!! Wink
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 1:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tiger a scris:
Mah pai cam peste tot e la fel am, dar la vodafone,orange nu stiu daca are, De mers se mai intrerupe daca in loc de 3g ai 2.5, ceva de genu, dar nu sunt probleme asa mari!!!!Mere in toate orasele mai mari!!! Wink

cum adica 2,5 g ca nu inteleg
am vazut la alte tipuri de telefoane ca nu aveau 3G aveau 2,5 G dar ele erau catalogate ca avand 3G...

si daca se intrerupe ce se intrerupe camera on line sau convorbirea?
Sus
tiger

Data înscrierii: 24/Oct/2006
Locație: Oradea

MesajTrimis: Mie Noi 01, 2006 8:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E ca un fel de semnal care atunci cand e full arata 3 si cand scade scade..la 2,5 de obicei, cand se intrerupe se intrerupe convorbirea, iar camera merge mai greu..asta e cam tot!
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 9:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LA orange cred ca e mai prost semnalul decat la Vodafone, la 3G!!!Tarifele sunt asemanatoare!!!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> 3G Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template