Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
ZVON !
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
BornWild

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 10:44 am    Titlul subiectului: ZVON ! Răspunde cu citat (quote)

Am auzit ca cei de la Cosmote, vor scoate o noua cartela super beton, cu 500 minte NATIONALE ! asa e ? mai stie cineva ceva ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
1i

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Severin

MesajTrimis: Mie Iun 14, 2006 12:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu am auzit de atea 500 min nationale .... dar nu am vazu nicio reclama nimic, pe nici unde. Dar ar fii super bestial sa bage asa ceva !
Sus
Fantesy

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Iun 23, 2006 9:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mah, mai scot astia cartela asta, sau e vrajala ?
Sus
infinity

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Mar Iul 11, 2006 9:00 am    Titlul subiectului: Re: ZVON ! Răspunde cu citat (quote)

BornWild a scris:
Am auzit ca cei de la Cosmote, vor scoate o noua cartela super beton, cu 500 minte NATIONALE ! asa e ? mai stie cineva ceva ?

Eu cred, ca zvonul asta, nu e decat o aberatie, sau cel putin o exagerare asupra ofertei de la abonamente.
Sus
Xti

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Slatina

MesajTrimis: Sâm Aug 12, 2006 2:03 pm    Titlul subiectului: Re: ZVON ! Răspunde cu citat (quote)

BornWild a scris:

vise tata , VISE ! Razz
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 11:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nici macar la abonament nu exista 500 nationale. Daca la abonament de 3 euro au doar 10 min, Pai pana la 500 faceti un mic calcul cat ar costa. Oricum ramane cea mai buna cartela daca ai prieteni tot in retea, in rest ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Jupanu'

Data înscrierii: 05/Mai/2006

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 10:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chesia cu 500 mins nationale e mare vrajala ! Nu cred ca va exista o asemenea oferta ever !!!
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 11:14 pm    Titlul subiectului: Re: ZVON ! Răspunde cu citat (quote)

BornWild a scris:

cam dificil minute nationale

Superextraopțiunea 500 de minute și 500 de SMS-uri în rețeaua COSMOTE!

Pentru tine
Vino la cel mai apropiat magazin sau partener comercial COSMOTE și beneficiezi de:

NOUA SUPEREXTRAOPTIUNE care îți ofera 500 de minute și 500 de SMS-uri pentru a comunica mai ușor cu toți prietenii tăi din rețeaua COSMOTE
până la 480 de minute naționale incluse în fiecare luna, în funcție de abonamentul COSMOTE ales
telefon gratuit de ultimă generație.
Preț Abonament lunar
Minute incluse/lună
SMS-uri incluse/lună
3 euro/lună (2,52 euro + TVA)
500 de minute în rețea
500 de SMS-uri în rețea

De acum uită de grijile legate de ora la care efectuezi un apel sau trimiți un SMS, pentru că tarifele minutelor și SMS-urilor sunt mai mici de 1 eurocent! Mai precis, 0,006 euro pentru fiecare minut de convorbire sau SMS trimis, în rețeaua COSMOTE.

Valabilitate
Extraopțiunea 500 de minute și 500 de SMS-uri în rețea poate fi activată în perioada 20 octombrie - 20 noiembrie 2006.
Vor beneficia de această ofertă doar clienții care activează un nou abonament în această perioadă.

Ιnstrucțiuni
Daca dorești să beneficiezi de ofertă, mergi acum la un magazin sau partener comercial COSMOTE, activează un abonament COSMOTE cu minute naționale incluse și solicită activarea superextraopțiunii 500 de minute și 500 de SMS-uri în rețea.

Minutele și SMS-urile neutilizate nu vor fi transferate în următoarea lună de facturare.

Minutele alocate extraopțiunii nu pot fi folosite pentru apeluri realizate în roaming, apeluri internaționale sau pentru apeluri către numerele speciale. Mesajele scrise incluse în extraopțiune nu pot fi folosite când ești în roaming, către numere speciale sau către numere din strainatate.

Extraopțiunea 500 de minute și 500 de SMS-uri în rețea poate fi activată împreună cu orice extraopțiune de SMS sau Wireless Internet.

Reguli de consum
În cazul în care aveți activă extraopțiunea 500 de minute și 500 de SMS-uri în rețea, regulile de consum sunt următoarele:

Apelurile în rețeaua COSMOTE vor consuma întai din cele 500 minute oferite de extraopțiune și apoi din minutele naționale incluse în abonament. În cazul în care nu mai dispui de minute naționale, pentru aceste apeluri vor fi aplicate tarifele standard ale abonamentului tău COSMOTE;
Apelurile către alte rețele fixe sau mobile nu vor consuma din minutele oferite de extraopțiune ci doar din minutele naționale incluse în abonamentul COSMOTE. După terminarea minutelor vor fi aplicate tarifele standard corespunzătoare abonamentului tău COSMOTE.
Mesajele scrise transmise în rețeaua COSMOTE vor fi consumate din cele 500 de SMS-uri incluse în extraopțiune. În cazul în care ai activă o extraopțiune SMS (30, 60 sau 90 SMS-uri), acestea vor fi consumate, în cazul mesajelor trimise către numere COSMOTE, doar după terminarea SMS-urilor oferite de extraopțiune. În caz contrar va fi aplicat tariful standard de 0.05 euro/SMS.
Mesajele scrise transmise către numere din alte rețele mobile din România nu vor consuma din SMS-urile incluse în extraopțiunea 500 de minute și 500 de SMS-uri.
Activare/Dezactivare
Pentru activarea extraopțiunii 500 de minute și 500 de SMS-uri în rețea e necesară plata în avans pentru primele două luni de facturare la orice magazin sau partener comercial COSMOTE, în momentul activării abonamentului.

Extraopțiunea 500 de minute și 500 de SMS-uri trebuie menținută activă cel puțin două luni de facturare, după activarea extraopțiunii. După această perioadă inițială, poți activa și dezactiva extraopțiunea de câte ori dorești.

Prima dezactivare a extraopțiunii 500 de minute și 500 de SMS-uri în rețea se poate face la cerere, dar numai după perioada inițială de 2 luni. Pentru dezactivarea extraopțiunii, apeleaza gratuit Serviciul de Relații cu Clienții COSMOTE, la numărul 1234 sau trimite un mesaj scris gratuit la numărul 1234 cu textul “D 500”, de pe telefonul tău COSMOTE.

Reactivarea extraopțiunii 500 de minute și 500 de SMS-uri este posibilă doar pentru abonații COSMOTE care au activat extraopțiunea în perioada promoțională, între 20 Octombrie - 20 Noiembrie 2006. Pentru reactivare, apelează gratuit Serviciul de Relații cu Clienții COSMOTE, la numărul 1234 sau trimite un mesaj scris gratuit la numărul 1234 cu textul “A 500”, de la telefonul tău COSMOTE.

sursahttp://www.cosmote.ro/ro/content.aspx?style=styles&ns=-10000&cid=18257
Sus
frames

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 9:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Decat sa citesc mesajul tau mai bine raman asa far asa stiu daca e adevarat sau nu nu nepoti spune daca e adevarat sau nu Dan??? Crying or Very sad
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 1:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

frames a scris:
Decat sa citesc mesajul tau mai bine raman asa far asa stiu daca e adevarat sau nu nu nepoti spune daca e adevarat sau nu Dan??? Crying or Very sad

din pacate sunt 500 de minte in Cosmote nu nationale Sad
Sus
frames

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Noi 01, 2006 9:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai e nasol, ca nu prea ai ce face cu alea in cosmote, si nationale nu ai deloc???
Sus
BornWild

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie Noi 01, 2006 11:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

oohoooooo, "DanNokia", fratele meu, un rezumat era de ajuns ..... ! Very Happy, nu trebuie sa povestesti toata oferta Wink !
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca nu au minute nationale degeab au in retea???catisunt pe cosmote..eu nu prea am pe cine sa sun pe cosmote... Rolling Eyes
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Dum Noi 05, 2006 10:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BornWild a scris:
oohoooooo, "DanNokia", fratele meu, un rezumat era de ajuns ..... ! Very Happy, nu trebuie sa povestesti toata oferta Wink !

scuze data viitoare promit ca voi face un rezumat Smile
dar am vrut sa mai si cititi mai Razz
nu e 500 de min.. ca acum ma duceam si stateam la coada pana luni sa fiu primul Very Happy Wink
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mie Noi 08, 2006 11:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca oricine ar fi stat la orice coada pentru 500 de minute nationale....
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template