Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
K300i !
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Virsta

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Lun Iun 12, 2006 12:30 pm    Titlul subiectului: K300i ! Răspunde cu citat (quote)

Vreau si eu sa imi iau un K300i, dar nush daca are probleme ceva .... modelul asta. Baterie si chestii dinastea, ma poate ajuta cineva ? multumesc !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mikey
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 1:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am vazut multi care au ales K300i-u si n-am auzit de la niciunu dintre ei sa fi avut probleme cu el...din cate am inteles e un model destul de bun....are multe functii insa nu stiu sigur dak are card de memorie, stiu ca modelul k300 nu avea sigur card...
Sus
Andrei

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Iun 14, 2006 12:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Puncte slabe la tel atsa, mi se par designul si pretul, pentru cate "dotari" are, mai bine zis, nu are !
Sus
bogdy
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 19, 2006 10:59 pm    Titlul subiectului: Sony Ericcson k300i Răspunde cu citat (quote)

Eu am un Sony Ericcson k300i si is foarte multumit de el si nu am avut probleme pana acuma cu el Very Happy
Sus
JerrY00

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Iul 20, 2006 8:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cam care ar fi diferenta de pret, la second, intre un K300i si un Moto E1000 ?
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 5:54 pm    Titlul subiectului: Re: K300i ! Răspunde cu citat (quote)

Virsta a scris:
Vreau si eu sa imi iau un K300i, dar nush daca are probleme ceva .... modelul asta. Baterie si chestii dinastea, ma poate ajuta cineva ? multumesc !
Very Happy este un telefon f.bun,eu il am de circa 6 luni si nu am avut probleme cu el
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 5:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Very Happy
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 11:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am avut si eu un K300i si e un telefon bunicel. Acum am k700i. Dar ce nu are bun e camera daca vrei sa filmezi, poze scoate bunicele
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
UniX

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 9:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DPDV al camerei, pana la K750, cred ca toate celelalte modele "K" au camera slabuta !!!
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 2:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ai dreptate unix am avut si k300 si ka500 si k700 (am in prezent) dunt slabe de tot la camera. AM inteles ca k750 e bunicel
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
UniX

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 11:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BTW, ca uitasem, K750 are el camera buna, cu autofocus si toate cele, dar e greu de utilizat. Eu am incercat si sincer 80% din poze le-am facut defocalizate. Citisem in review ca trebuie antrenament, ca sa le faci klumea, da nu am crezut, si am incercat Very Happy si chiar asa e. Telu trece prin toate fazele de focalizare si daca apesi pe butonul de poza oricand altcandva decat cand focalizarea e perfecta, nu ai sanse de reusita Sad !
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 4:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

catas a scris:
Ai dreptate unix am avut si k300 si ka500 si k700 (am in prezent) dunt slabe de tot la camera. AM inteles ca k750 e bunicel

k300 e putin invechit
dar k500 si k700 fac poze un pic mai bune de acceptabile
la 0.3 mpxeli cat au nu cred ca exista telefon care sa le faca mai bine ca sony ericsson k700i Wink

la pretul de abonament.. sunt aprope nimic pe langa ce fac......
Sus
Bogdy

Data înscrierii: 07/Feb/2007

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 2:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am primit un Cablu Usb , dar pe cablu scrie ca e pt K700 nu pt k300 iar cel care mi-la dat a zis ca merge si la k300 am instalat programul pt telefon si usb driver si nu merge ce trebuie sa fac ??? sau nu e bun cablul ???
Sus
MONDI

Data înscrierii: 01/Feb/2007
Locație: CRAIOVA

MesajTrimis: Vin Feb 16, 2007 5:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

poate te-ai lamurit intre timp. cablul fiind pt k700 treb sa fie compatibil si cu k300 este codificat DCU 11. atentie si la soft pt ca mai exista un DCU 60. cred ca softurile sunt diferite
Sus
Bogdy

Data înscrierii: 07/Feb/2007

MesajTrimis: Dum Apr 08, 2007 1:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vand telefon Sony Ericsson k300i detalii pe prv
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template