Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
d600
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cucu
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 10:06 pm    Titlul subiectului: d600 Răspunde cu citat (quote)

ce parere aveti de samsung d600?
Sus
Merlyn

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin Iun 16, 2006 8:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da...telefonul e super....adik, cum se spune...e full option...dar ramane un mic impediment...cred ca are un pret destul de mare, bine poate pt tine nu cont pretu, ci doar telefonul, deci intradevar dak iti permiti, telefonul chiar merita e supertare, e full, nu cred ca ar fi ceva ce ti-ai dori si nu are telu asta...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DonJuan

Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin Iun 23, 2006 8:17 am    Titlul subiectului: Re: d600 Răspunde cu citat (quote)

cucu a scris:
ce parere aveti de samsung d600?

Super telu, n-am ce zice , in materie de "dotai" dar pacat ca nu iese din anonimat in ceea ce priveste designul, aratand la fel cu celelalte slide-uri "D" de la Samsung!
Sus
turments

Data înscrierii: 24/Oct/2006

MesajTrimis: Mar Oct 24, 2006 12:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce naiba tot laudati telu asta ca in afara de faptul ca se vede bine la display nu are nimik klumnea,iti iei tel nu bibelou, si nici designu nu e cine stie ce....
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Dum Oct 29, 2006 7:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

turments a scris:
Ce naiba tot laudati telu asta ca in afara de faptul ca se vede bine la display nu are nimik klumnea,iti iei tel nu bibelou, si nici designu nu e cine stie ce....

gresesti e un telefon exceptional din toate punctele de vedere
ce ati vrea de la un telefon???
telefonul este pentru a comunica iar restul sunt optionale
2mpx.. nu e de ajuns?..mp3 .. bluetooth.. card..
excelent spus.. e putin
Sus
bobbys

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 8:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai o fi exceptional din toate punctele de vedere care le spui tu DanNokia, dar daca te gandesti putin, poate sa nu aiba astea daca se strica slidul.nuuu???
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 9:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E un telefon simpatic, dar nu stiu cat de rezistent e daca ar fi rezistent ar fi destul de bun!!!
Sus
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E slide!!!! Laughing
Sus
Kosty

Data înscrierii: 30/Sep/2006
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar Noi 14, 2006 10:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O fi slide dar eu stiu multe persoane care au acest telefon si nu au nici o problema cu el, dar cred ca depinde si de persoanle care il folosesc!!!!
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Mar Noi 14, 2006 2:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e lux
trebe avut grija de el.. la poze nu mai spun
a avut un prieten acum 4 luni.. face niste poze toti ne uitam asa Shocked
Wink
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mie Noi 15, 2006 8:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pozele intra-adevar pe telefon se vad bine, dar si pe calculator se vad la fel de bine???
Sus
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Noi 15, 2006 9:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Le scoate destul de bine si pe calculator!
DanNokia

MesajTrimis: Mie Noi 15, 2006 1:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

foarte frumos la 2 mpx si 256.000 de culori Smile
Wink
Sus
Manu19
Vizitator

MesajTrimis: Mie Noi 15, 2006 2:38 pm    Titlul subiectului: merge Răspunde cu citat (quote)

E un telefon fain destul de complet insa singura neplacere care am vazut este ca nu poti sa vizionezi clipuri in full screen ..... in rest e ok parerea mea
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Vin Noi 17, 2006 5:07 pm    Titlul subiectului: Re: merge Răspunde cu citat (quote)

Manu19 a scris:
E un telefon fain destul de complet insa singura neplacere care am vazut este ca nu poti sa vizionezi clipuri in full screen ..... in rest e ok parerea mea

oricum are ecranul mare si o claritate deplina la 2 mpx , asta nu mai este o problema
videourile le transferi pe comp Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template