Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Sa aiba de toate
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Sonatu'B
Vizitator

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 9:26 am    Titlul subiectului: Sa aiba de toate Răspunde cu citat (quote)

Cine stie un model de SonyEricsson bunn Question ? Sa aiba camera culori multe .... etc. si la pret sa nu fie prea mare ... ! pls ziceti-mi si mie !
Sus
XSpeed

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 10:09 am    Titlul subiectului: Eu cred ca are cam de toate! Răspunde cu citat (quote)

Sony Ericsson k700 ! Uite-te si tu la caracteristici si la pret, raportul calitate-pret e f bun.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Drag

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 12:55 pm    Titlul subiectului: Re: Eu cred ca are cam de toate! Răspunde cu citat (quote)

Si k300i-u are cam de toate si e si mult mai ieftin.....Very Happy....deci mai bun... Laughing
Sus
DonJuan

Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 12:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

parerea mea K700i - e the BEST
Sus
NFSu

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Iasi

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E dar e si scump.....Crying or Very sad
Sus
Sk8erBoy

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 11:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

K750 este mult mai bun si are 1000 de chesti + poze super beton !
Shmecheru'

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 9:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca vrei sa aiba de toate, ia tata un Nokia sau un Samsung!
Tony

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 9:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Defapt....dak vrei sa aiba de toate nu trebuie neaparat sa iei nokia sau samsung, poti alege aproape orice producator, bani sa ai...... Wink
Sus
RED-PLAGE

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 10:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tony a scris:
Defapt....dak vrei sa aiba de toate nu trebuie neaparat sa iei nokia sau samsung, poti alege aproape orice producator, bani sa ai...... Wink

Tony are dreptate, iti trebuie bai is iei unu cu de toate. Dar la cum zici tu "la pret sa nu fie prea mare " nush ce gasesti ! Sad
Sus
oNeGuY

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 2:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aici asa e......toti producatorii au inglobat in tel camere video, player mp3...etc ......doar ca sunt o gramada de bani
Sus
Mutly_the_Dog

MesajTrimis: Vin Dec 30, 2005 1:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DonJuan a scris:

Si eu am aceeasi parere ! K700i, Question ce iti poti dori mai mult Question
Sus
SE7EN

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 9:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mutly_the_Dog a scris:
DonJuan a scris:

Si eu am aceeasi parere ! K700i, Question ce iti poti dori mai mult Question

Iti spun eu ce iti poti dori mai mult : un W800 ! Care dupa parerea mea e mult mai beton.
Sus
kisser}{

MesajTrimis: Mar Apr 18, 2006 8:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

W800 RULZ !!!
Sus
matt2080

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 2:11 pm    Titlul subiectului: Re: Sa aiba de toate Răspunde cu citat (quote)

Sonatu'B a scris:
Cine stie un model de SonyEricsson bunn Question ? Sa aiba camera culori multe .... etc. si la pret sa nu fie prea mare ... ! pls ziceti-mi si mie !

Cwuta-l si tu pe cel mai scump de la SE si probabil e si cel mai performant.
Sus
justy_ingeras

Data înscrierii: 24/Noi/2006
Locație: tg neamt

MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 10:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

iati un motorola L7i e super fain;....nare chiar de toate dar totusi...YO cred ca nokia is fff bune dar si scupe...(Sfat: iati un tel care nui asa de cunoscut dar sa aiba de toate si e mai iesftin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template