Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
CXF 65

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Ce model este mai cool?
CF62
17%
 17%  [ 4 ]
CXF65
82%
 82%  [ 19 ]
Voturi totale : 23

Autor Mesaj
^sin-te^

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 9:33 am    Titlul subiectului: CXF 65 Răspunde cu citat (quote)

Shocked Asta da mobil. Eu zic, ca e mult mai tare decat cf62 si arata si mult mai bine. Cool Si nici pretul nu e prea mare!!!! Are cineva ceva rau de spus despre el ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
M&M

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 12:49 pm    Titlul subiectului: Re: CXF 65 Răspunde cu citat (quote)

Mda..........
Sus
jadeLCH

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 12:53 pm    Titlul subiectului: Re: CXF 65 Răspunde cu citat (quote)

M&M a scris:
Mda..........

bravo bravo, prea tare ! sin-te, vezi ca modelul se numeste CFX65 !
Sus
Zipper

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:29 pm    Titlul subiectului: Re: CXF 65 Răspunde cu citat (quote)

jadeLCH a scris:
M&M a scris:
Mda..........

bravo bravo, prea tare ! sin-te, vezi ca modelul se numeste CFX65 !

ai auzit sin-te......pai ce faci ne induci in eroare..........Laughing jadeLCH bavo...asa....pe el ce........
Sus
Silvester

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 2:30 pm    Titlul subiectului: Re: CXF 65 Răspunde cu citat (quote)

E simpatic....si ar si un pret super Very Happy
Sus
John

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:29 pm    Titlul subiectului: Re: CXF 65 Răspunde cu citat (quote)

Silvester a scris:
E simpatic....si ar si un pret super Very Happy

Asa, parerea mea ca merita
Sus
white_horse

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 9:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bunicel. Daca nu vrei un mobil cu camera video, decat foto si fara ecran exterior color, in rest eu zic ca e destul de dotat.
Sus
superstar

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 12:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie imi place mult la design mobilul asta, e super "stylish" !
Sus
Angel24

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 8:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E dragutzel si foarte ieftin, nu are el cine stie ce dotari, dar e frumos si ieftin.... deci eu zic ca merita, cel putin pt cosmote ... Wink
Sus
Sk8erBoy

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 8:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

adica cum, ... pt cosmote ? Question Question
Angel24

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 8:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

of of of, adica sa il tii cu sim d cosmote in el, si deci sa il folosesti doar pt alea 2000 minute ! Razz greu era Laughing
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 11:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sau pentru cele 200 de minute de acum + 200 de sms
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
James

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Locație: Hunedoara

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 8:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pt. cele 200 de sms-uri, mai greu, trebuie antrenament. Nu cred ca e prea confortabil telu' asta, incat sa trimiti lejer 200 de SMS/luna. Pt. chestia asta iti trebuie un tel care sa il conectezi la calculator si sa ai soft, pentru a scrie mesajele direct de la tastatura ! Cool Asta da viata !!!!
Sus
Angel24

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 8:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

2000 de minute era cum era sa le vorbesti, inca mai poti cateva luni, dar sa tastezi 200 de sms-uri de la tastatura telului, e naspa rau de tot. Aici, vorba lu' "James", e mare nevoie de tastatura calculatorului, si atunci o sa vezi ca nu iti sunt de ajuns 200 de sms-uri, vei vrea mai multe. Pacat ca au scos MYx-ul ca ala era o inventie ffff buna !
Sus
bianca13

Data înscrierii: 19/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Noi 19, 2006 4:08 pm    Titlul subiectului: Siemens C75 cu carcasa roz si un trandafir pe el Răspunde cu citat (quote)

Buna As dori si eu sa stiu daca a vazut cineva noul telefon Siemens C75.Are carcasa roz cu un trandafir.Are infrarosu,camera,Mp3.Va rog frumos daca l-ati vazut spuneti-mi unde si cand.Multumesc!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template