Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Orange sau CnxVodafone ?
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii generale
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Orange sau ConnexVodafone ?
Orange
44%
 44%  [ 12 ]
ConnexVodafone
55%
 55%  [ 15 ]
Voturi totale : 27

Autor Mesaj
^sin-te^

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 9:47 am    Titlul subiectului: Orange sau CnxVodafone ? Răspunde cu citat (quote)

Ce parere aveti de serviciile si de ofertele Orange Question ? Eu cred ca in momentul de fata sunt superiori connex-vodefone, dar din pacate isi fac prea putina reclama. Si parerea mea, singurul lor punct slab fata de connex sunt preturile la telefoane Sad !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
SkyHI

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 11:10 am    Titlul subiectului: Re: Orange sau CnxVodafone ? Răspunde cu citat (quote)

Nu ca as avea ceva cu orange-u sau vreau sa le fac reclama proasta dar tot connex's the best:D
Sus
ciaraXYZ

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 2:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ca servicii, eu cred ca Orange sunt superiori, dar au prea mari preturile le telefoane Sad !
Sus
Virus

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 2:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Connnex...Connex...Connexxx....is the shit.... Very Happy Very Happy Laughing Laughing
Sus
Goro

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Iasi

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acuma s-o dam pe fata, Connex-ul a fost si va ramane pentru multi timp capul afisului la noi.........
Sus
LoveME69

Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sa fim sinceri, connex sunt superiori doar la preturile telefoanelor ! La oferte si servicii orange Rocks !
Sus
Dell

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Tg.Mures

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:09 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu.......Connex's the Best!!
Sus
FrankTheTank

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 2:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dell a scris:
Nu.......Connex's the Best!!

De ce man ? Adu argumente !!! UStudiaza si u sa vezi ca orange au mult mai bune ofertele.
Sus
Sammy

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 12:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Connexu raman in fata parerea..chiar dak uneori au si oferta mai mashpa....tot rup gura targului dupa......... Wink
Sus
Murfy

Data înscrierii: 07/Ian/2006

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sio sunt de parere k tot connexu ramane in fata Smile
Sus
superstar

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 8:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da sincer acum, a fost vreodata Orange in fata Connex-ului vreodata, aici la noi in tzara ? Parerea mea ca cei de la CNX au fost mereu lideri.
Sus
Aqvilla

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 8:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Exclamation !!!! ORANGE !!!! Exclamation
Sus
white_horse

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 9:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu sunt "fan" connex, dar sinecr dupa ce a vnit vodafone acum, nu prea mai sunt incantat asa ...
Sus
Crazygirl

Data înscrierii: 20/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Iun 23, 2006 9:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parca am inceput usor, usor sa ma atraga mai mult orange-ul. De cand a venit vodafone, eu ma asteptam .. sa vina sa sparga concurenta ... si ei ... Sad slabut.
Sus
0describer0

MesajTrimis: Sâm Iul 15, 2006 9:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O bila alba pe care o au Orange in fata lu Vodafone, sunt ofertele cu Kill Deal. Au niste preturi la tels alea de nu iti vine sa crezi !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii generale Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template