Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Vreau si eu mobil !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
LoveME69

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 9:50 am    Titlul subiectului: Vreau si eu mobil ! Răspunde cu citat (quote)

Nush ce sa fac Question Vreau si eu un mobil "dotat" dar sa nu fie prea scump si nu stiu ce sa aleg? Imi poate recomanda si mie cineva ceva. Ce model este cel mai tare, la un pret accesibil ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
2zero_zero2

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 9:54 am    Titlul subiectului: "Dotat" si ieftin? Răspunde cu citat (quote)

Bai frate, depinde cat de ieftin, ca daca vrei "dotat" trebuie sa fie si scump ! uite eu iti recomand Nokia N series. Toate sunt belea. Dar totusi mai cauta.
Sus
Zipper

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:27 pm    Titlul subiectului: Re: "Dotat" si ieftin? Răspunde cu citat (quote)

Dak vrei mobil si ieftin......ia un siemens din ala ieftin....dak ai pretentiii si ceva mai multi bani...........ia un nokia 6030 e foarte tare frate:D
Sus
SkyHI

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 2:39 pm    Titlul subiectului: Re: "Dotat" si ieftin? Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea ca banii sunt cel mai bun criteriu de a alege un mobil asa ca.....vezi cati ai disponibil si in functie de suma alegi si mobilul
Sus
DORU
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mai 26, 2006 11:54 pm    Titlul subiectului: PTR NUSH IATI UN TEL. SPV C 500. Răspunde cu citat (quote)

IATI UN TELEFON SPV C 500 MERITA AM SI EU, E F.BUN NU O SATI PARE RAU AI SA VEZI.........
Sus
Jupanu'

Data înscrierii: 05/Mai/2006

MesajTrimis: Sâm Mai 27, 2006 8:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie unu, nu prea imi plac SPV-urile astea. Sunt de la Orange, nu ? Si asa ca chestie, e identic cu Qtek 8010 si icna unu .... si ca design si ca functii ... . Poate daca ar fi mai ieftin, ar fi ceva, dar e prea scump.
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 6:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ia si tu un V3...este destul de klumea Smile
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 8:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
Ia si tu un V3...este destul de klumea Smile

FRATELE MEU IARA SCORMONI PRIN PAMANT??????????
AU TRECUT LUNI BUNE.. CREZI CA OMUL ITI ASTEPTA POSTUL SA VADA CE ZICI TU.. DE V3

VAI VAI........ESTI TEROARE
Sus
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 8:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

SI-A CUMPARAT PANA ACUMA TELEFON FII SIGUR!
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 9:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poate si-a cumparat ceva care nu i-a convenit. Poate se mai uita o data peste topic si vede ce recomandari mai are Razz
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Dum Mar 11, 2007 12:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ASAI ASAI...lasa omu sa scrie..k nu strica...eu chiar as recomanda un motorloa v360
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template