Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Nokia N series !
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
2zero_zero2

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 9:56 am    Titlul subiectului: Nokia N series ! Răspunde cu citat (quote)

Bey fratilor, au spart piata cei de la nokia cu modelele astea. Sunt niste mobile beeeton. Nokia RULZ Exclamation
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
XSpeed

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 10:00 am    Titlul subiectului: Nokia N ! Răspunde cu citat (quote)

Da, betoon modelele alea. Sunt prea misto, dar au un punc slab, PRETUL. Nu toata lumea isi poate permite asa ceva. Dar daca mai asteptam un pic ( 1-2 ani Smile ) o sa le scada preturile si o sa fie ceva normal.
Sus
joy_of_life

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 12:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bey, daca ai bani garla Laughing nu sunt asea scumpe ! Pacat ca nu am si eu .... , si bine zis, peste 1,2 ani .. poate poate
Sus
PartyBoy

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Valcea

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 2:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea......ori fi ele o gramada de bani....da si-i merita pana la ultimu leu Cool
Sus
Xdenon

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Slatina

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 3:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Scumpeeeeeeeeeee...... Crying or Very sad
Sus
Pilow

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Giurgiu

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 11:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da' beton Very Happy
Sus
crazy4u

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 12:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Xdenon a scris:
Scumpeeeeeeeeeee...... Crying or Very sad

Eu cred altceva : PREA SCUMPEEEEEE ! Nu pe bune acum, au niste preturi de iti vine sa te iei cu mainile de cap.
2zero_zero2

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 2:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

joy_of_life a scris:
Bey, daca ai bani garla Laughing nu sunt asea scumpe ! Pacat ca nu am si eu .... , si bine zis, peste 1,2 ani .. poate poate

Asta e frate, munceste si nu te mai bucura acum asa de mult de viata si "poate poate" Smile iti iei si tu unu.
Sus
Hacky

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt scumpe da totusi sunt prea tari........bine dak ma gandesc bine park'......totusi sunt prea scumpe Mad
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 8:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Scumpe e relativ, ca pentru mine, pot sa zic ca sunt ieftine, dar vecinu'meu se vinde pe el ca sa isi ia unu'. Asa ca sunt scumpe ca nu vi le permiteti voi. Mie oricum nu imi plac, N series astea, eu prefer un Samsung.
Sus
M@triX

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 8:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Scumpe e relativ, ca pentru mine, pot sa zic ca sunt ieftine, dar vecinu'meu se vinde pe el ca sa isi ia unu'. Asa ca sunt scumpe ca nu vi le permiteti voi. Mie oricum nu imi plac, N series astea, eu prefer un Samsung.

Da OceanBoy, cum sa nu, nici mie nu imi plac astea, eu as vrea unul cu care ma pot teleporta. Rolling Eyes
Kano

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt super tari mobilele astea, au rupt gura targului cu ele, cu toate nush dak e vreunu sa zici ca nu e mishto Smile
Sus
SilviutZ
Vizitator

MesajTrimis: Dum Apr 16, 2006 6:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bai daca ai vointa poti sa-ti iei unu...sincer merita...sunt super tari telefoane de pe piatza... Eu dedja am inceput sa pun bani la ciorap Very Happy
Sus
Aqvilla

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 8:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Beton faza cu ciorapu' Laughing Laughing Laughing
Sus
2zero_zero2

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 9:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Silviutz, frate, io am strans ceva.... da daca ma ajuti si tu cu aia de la ciorap Smile))) ai tai, sigur o sa imi iau si eu unu, da nu ma hotarasc ce model , N90 sau 92 Question Laughing Laughing Laughing
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template