Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Care model de nokia are cea mai buna camera?
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
XSpeed

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 10:15 am    Titlul subiectului: Care model de nokia are cea mai buna camera? Răspunde cu citat (quote)

Am si eu nevoie de ajutor ! pls pls pls
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
TheONE
Vizitator

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 10:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N90
Sus
Buzzerr
Vizitator

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 10:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu siguranta N90
Sus
bssbsso
Vizitator

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 10:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sigur N90, daca vrei o caramida super scumpa !
Sus
crazy4u

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 10:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N70 se pare ca la general este mai bun decat N90 ! NASPA pt cei de la nokia Twisted Evil !
CoolingICE
Vizitator

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 10:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

crazy4u a scris:
N70 se pare ca la general este mai bun decat N90 ! NASPA pt cei de la nokia Twisted Evil !

Cum poate fi N70 mai bun cand N90 are Lentile Carl Zeiss + Autofocus ?
Sus
zathura

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 10:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N90 este cel mai tare acum ! Dar N80 va fi si mai bun ! Camera de 3Mpix !!!!!!
Sus
Need4Speed

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 10:32 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CoolingICE a scris:
crazy4u a scris:

Cum poate fi N70 mai bun cand N90 are Lentile Carl Zeiss + Autofocus ?

crazy4u are dreptate ! Citeste rapoartele despre cele doua tels.! N90 este Ok, nici o problema dar cumva pozele de pe N70 arata mai bine !
Sus
BigGuy
Vizitator

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 4:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Klumea N90...n-am ce zice
Sus
MrGO

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:16 pm    Titlul subiectului: :D Răspunde cu citat (quote)

DA-i si u search pe google si vezi.....Very Happy
Sus
0describer0

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N80 N80 N80 N80 N80 O sa fie cel mai betoon, va spun eu !
Sus
Zipper

Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea ca la camera si calitatea imaginii....Samsungurile sunt pe departe cele mai tari:D
Sus
SunofGod

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 2:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aham...
Sus
Za_Star

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 1:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine acuma trebuie inteles nokia are unde verde in materie de telefoane.....sunt consacrati....
Sus
XSpeed

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 3:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din ce ziceti voi aici, sincer tot nu sunt hotarat ! Confused Dar astept sa apara si N80 si vad atunci... !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template